Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sınavda Kalmak

Rüyada sınavda kalmak neye alamettir?

Rüyamda büyük dikdörtgen bir masa etrafında hanımlar (üniversitedeki sınıf arkadaşlarım) toplanmışlardı. Masanın üzerinde gümüş yemek takımları vardı. Ama kimse bir şey yememişti çünkü porselen tabaklar boştu. Kristal cam bardaklar vardı, sınav sonucun açıklanmasını bekliyorduk. Hanımların üzerinde beyaz bol uzun kollu gömlekler vardı, erkeklerde aynı şekilde giyinmişlerdi.

Benim üzerimde bordo renkte ipek bir elbise vardı kısa kollu ve V yakalıydı, üzerimde ki elbise bana tam olmuştu ve zayıflamıştım. Desen olarak ejderha yavrusu motifi vardı. Motif de sarı, yeşil, kırmızı, siyah renkler vardı. Sınav açıklandı ben kazanamadım, herkes çok mutluydu, hanımlar birbirine sarılıp sevindiler, erkeklerde sevindi. Ben üzüldüm yere çöktüm. Öylece kaldım, bir bayan arkadaşta duvara başını yaslamış “annem neden gelmedi” diye üzülüyordu. Üstünde kırmızı elbise vardı. Erkekler ve kazanan hanımlar dalgalı denize açıldı. Bende dalgalı denize açılan erkeklere baktım.

Kanoya ya da balıkçı kayığına 4 kişi bindi, erkeklerin hepsi simsiyah olmuştu. Yüzleri ve takım elbiseleri de siyahtı, dalgalı denizde gitmeye çalışıyorlardı ama çok ilerleyemediler. O sırada annem geldi, sabahlık ve geceliğini giymişti üzgündü ve hasta şeklinde görünüyordu. Anne neden böyle giyindin bluzunu ve pantolonunu giyip gelseydin dedim. Hanımlar annemle alakalı şaşırdılar Ve dedikodusunu yaptılar. Annem elinde çay bardağı dibinde neskafe vardı. Gelip elimi tuttu destek oldu, çok memnun oldum kendime geldim. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; yorgun aklı karışık ve korkuyor.

Rüyada sınavda kaldığını görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanızda bir çok insan ve birden fazla olay var ama rüyanın ana teması sınav sonucunda sınavı başaramadığını görmektir. Gerçi bunun ne sınavı olduğu, rüyada öğrenci misiniz? belli değil ama sonuçta bir sınav sonucu görülmekte. Rüyada bardak görmek çevre tarafından nasıl algılandığınız hakkında bilgi verir ve çoğu zaman karakterinizden şüphe edenlerin olduğuna işaret eder. Cam bardak ise sizin kırılgan bir yapıya sahip olduğunuza yorumlanır..

Rüyada sınavı kazanamamak veya sınavda kalmak aslında rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda başlayacağı bir iş veya atacağı bir adım konusunda kendini tam olarak hazır hissetmediğini ifade eder. Bu rüya genellikle kişinin kendini stresli veya öfkeli hissettiği zamanlarda görülmektedir ve şu anda günlük hayattaki başarısızlık korkusu rüyaya yansır. Bu konuda rüyada sınav görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar sizi atacağınız adım ve başlayacağınız iş konusunda bazı ipuçları vermekte,  büyük ihtimalle yeni bir çevreye girmek, yeni insanlarla tanışmak konusundaki endişelerinizi anlatmaktadır.

“Rüyada Sınavda Kalmak” için 2 yanıt

Sağolun sayın admin ben aralik ayında önemli bir sınava gireceğim bu terfi sınavı. Onun endişelerini taşıyorum buradaki rüyamda geçemeyeceğimi gördüm inşallah sizin dediğiniz gibi bu bir endişe olarak kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir