Rüyada Sincap Görmek

Rüyada sincap görmek neye delalet eder?

Ben 18 yaşındayım, öğrenci kızım. Sabaha doğru rüyamda bizim bakkalın önündeyiz ve kamyonuyla bir toptancı geliyor ve kamyonun içinde bir sürü değişik hayvan vardı, toptancı bana kafesinin içinde bir küçük sincap uzatıyor, sevmem için ama ben almıyorum, kafesi elimle reddediyorum.  Rüyada sincap görmek ne demek? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sincap görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sincap görmek iyiye yorumlanır. Mutluluk anlamına gelir. Hayatta iyi dostlara sahip olmak ve iş hayatında hep başarılı olmaya işaret eder. Rüyada ağaç üzerinde sincap görmek, işinde yükselmeyi, ticaret yapanlar için yeni kazanç fırsatları, diğer insanlar için bolluk ve bereketi işaret eder. Rüyada evde sincap görmek, evcil sincap görmek, evdeki fertler arasında uyum, huzur ve mutluluğu işaret ederken bu rüya aynı zamanda bol rızk ve bereketi temsil etmektedir.

Rüyada marmot görmek de aynı sincap gibi yorumlanır. Marmot (Marmota), sincapgiller (Sciuridae) familyasının yer sincapları oymağından kemirgen memeli cinsi. Yakın akrabaları olan gelengilerden (Spermophilus) çok daha tombul olan marmotlar, en büyük yer sincaplarıdır.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir