Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sinek Kuşu Görmek

Rüyada sinek kuşu görmek neye delalettir?

Ben dün gece Allah’a dua ettikten sonra uyudum. Rüyamda nurlar içinde ağacın tepesinde etrafına ışık saçan rengarenk bir kuş gördüm ve bir anda boşluğa düşer gibi uyandım. Uyanıp bu kuşun ne olduğunu araştırdım ve sinek kuşu olduğunu öğrendim. Acaba bunun yorumu ne olabilir? açıklarsanız sevinirim.

Rüyada sinek kuşu görmek yorumu

Didem merhaba

Rüyada sinek kuşu görmek görünüşte küçük sanılan kimi fikirler ve kavramların aslında büyük potansiyel ve güce sahip olabileceğini ifade eder. Alternatif olarak, bu sizin sorumsuz düşünce ve fikirlerinizin anlamsızlığını simgeler.

“Rüyada Sinek Kuşu Görmek” için bir yanıt

Yaşadığım ülkede sadece iki tane sinek kuşu varmış. Bu iki kuş çiftmiş ve erkek sinek kuş ölmüş. Dişi kuşu ben buluyorum. Nasıl buluyorum, nerede buluyorum hatırlamıyorum. Bulduğumda, erkek sinek kuştan ötürü, dişi sinek kuş bitkin ve çökmüş gözüküyor; hüzünlü gibi. Onu bakmaya başlıyorum, sevgimi gösteriyorum. Zaman geçtikçe dişi sinek kuş daha iyi oluyor. Yaşadığım şehirde bütün insanlar tanıdığım insanlardan oluşuyor. Dişi sinek kuştan bütün tanıdıklarıma bahsediyorum; baktığımı beslediğimi anlatıyorum. İnsanlar için dişi sinek kuş çok değerli. Herkes bana destek oluyor, tebrik ediyor ve dişi sinek kuş ile bana destek oluyorlar. Yaş:21, Medeni Hal: Bekar, Meslek: Öğrenci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir