Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sinema Görmek

Rüyada sinema görmek neye işaret eder?

Rüyada sinema görmekSelamlar. Ben 21 yaşında erkek bekar ruh hali karışık üniversite öğrencisi biriyim. Benim rüyam şöyle: benim sevdiğim ama karşılık alamadığım bir kız var. Rüyamda söylediğim kız, ben ve o kızın benim bildiğim eski erkek arkadaşı var.

Rüya sinema salonu gibi bir yerde ve sadece biz varız. Onlar yan yana oturuyor bense önlerinde oturuyorum. Eski sevgilisi kızın elini tutmak istiyor. Fakat kız izin vermiyor. Sonra ben öylece bakarken benim elimi tutuyor ve kız kendi dizinin üstüne koyuyor. Tabi kendi eli de benim elimin üstünde. Rüyamda koltuklar kırmızı renkli sanırım bizim üzerimizde de okul kıyafeti var ve bunlar da lacivert bir pantolonu grimsi bir hırka diğerlerini hatırlamıyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada sinema görmek neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüya yorumlanabilir herhangi bir mesaj vermemekte, net bir şekilde gerçek hayatta yaşadığınız kafa karışıklığını yansıtmaktadır.

Rüyada sinema görmek dünyayı nasıl algıladığınız hakkında bilgi verir, yaşamın ciddi ve komik yönleri hakkında daha fazla farkında olmak, belkide hayatın stresli gerçeklerinden bir süre kaçıp, kendine gamsız ve eğlenceli bir zaman ayırmak gerektiğini temsil eder. Sinemaya gitmek, sinemaya gittiğini görmek, sizin duygu ve / veya eylemler karşısında kendinizi korumak için çalıştığını gösterir. Sinema salonunda olmak, sinemada film seyretmek, film seyrettiğini görmek, başka bir kişi üzerine veya onlara bir projeniz dolayısıyla baskı yaptığınızı ifade eder.

Rüyada sinema bileti görmek insanın yaşamında mutlu ve başarılı olması için verdiği kararlarda isabetli olması, daha basiretli olmak için çaba sarf etmesi belki de olaylara bakış açısını gözden geçirmesi çoğu zamanda değiştirmesi gerektiğini anlatır. Sinema bileti aldığını görmek ise kişinin kişinin duygu ve düşüncelerini, en önemlisi olarak ta başkalarıyla iletişimini gözden geçirmeyi sorgulamaya başladığını ve bunun sonunda çok ilginç bilgilere ulaşacağınızı temsil eder.

“Rüyada Sinema Görmek” için 2 yanıt

Eski sevgilim ile beraber sinemaya gitmişiz önceden de yaşadığımız bir anı gibi bana sarılmış film izliyoruz sonra öpüyor, el ele film izlemeye devam ediyoruz ama şöyle bir tuhaflık var, benim sevdiğim insan başkası iken bu çocukla konuşmuyoruz bile.
16, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz.

Görmüş olduğun rüya eski sevgilinle yaşadıklarından ders almak gerektiğini, içinde bulunduğun kafa karışıklığından bir an önce kurtulup, uyanman gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir