Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sinemada Kutlama Görmek

Rüyada sinemada kutlama görmek nedir?

Merhaba; Rüyamda sinema salonuna benzer büyük ve kalabalık bir salonda kutlama yapılıyordu.
Aynı zamanda çok ünlü ve bekar iki insan gelinlik ve damatlık giymiş evlendikleri için mutluluktan ağlıyorlardı. Bunların anlamı ne olabilir.

Ana temalar sinema salonu, büyük salon, kalabalık salon, kutlama, çok ünlü biri, bekar birisi, gelinlik ve damatlık, mutluluktan aglamak.

Rüyada sinemada kutlama görmek yorumu

Rüyanız, sizi bir üst seviyeye taşıyacak bir başarıya imza atacağınızı göstermektedir. Ayrıca rüyanız özgürlük ve ruhsal rahatlamayı işaret edebilir. Gerçek hayatta bir dönüm noktası yaşanacağına işarettir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada salon görmek kendini tanımak, kim olduğunu bilmek, kendiniz hakkında temel inançlarınızı temsil eder. Gerçek hayatta emniyette olmaya, kendini güvende hissetmeye ve bu güven duygusu sayesinde hep isabetli kararlar verip, doğru işler yapmaya delalet eder.

Rüyada kutlama görmek veya kutlamaya gitmek, kutlamaya katılmak özgürlük ve ruhsal rahatlamayı ifade eder. Gerçek hayatta bir dönüm noktası yaşanacağına işarettir.

“Rüyada Sinemada Kutlama Görmek” için 2 yanıt

Karışık bir rüya görmek
Şimdiden rüyam ile ilgilenecek herkese teşekkür ederim.
Merhaba, 18 yaşındayım, üniversite sınavına hazırlanmaktayım, aile içerisinde sıkıntılı dönemden geçiyorum.
3 yaşında kardesım var, rüyamda sinema izlemeye gıdıyoruz. Yaşadıgım bu mahallenın ara sokaklarından yuzerek gıdıyoruz, sağ kolumla kardesımın kafası, suyun ıcıne gırmecek sekılde ben ıse kafamı suyun ıcıne sokarak yuzuyorum, yokus gıbı bır yerı cıkarken yuzerek karsıdan alt komsumuzu goruyorum, selamlasıyoruz, sonra kardesıme donup su yutup yutmadını soruyorum, bır ara batırmısım suya ama cok surmemıs, o yuzden su yutmadıgını soyluyor.

Mehtap merhaba,
Rüyanız gerçekten karışık.
Rüyada sinema görmek, sinemaya gitmek, sinemaya gittiğini görmek, sizin duygu ve / veya eylemler karşısında kendinizi korumak için çalıştığını gösterir.
Sokakların su ile dolu olması, hayatınızda hedeflerinize gide yolda karşınızda birçok engel olduğunu ancak hepsini teker teker aşacağınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir