Rüyada Sınıf Arkadaşını Görmek

Rüyada sınıf arkadaşını görmek neye işarettir?

Ben şuan yaz tatilindeyim ve rüyamda sınıf arkadaslarımı gördüm. Arkadaşım nisa, onur, ayten, mehtap ve bendim, biz bir şey için çarşıya iniyorduk, sonra ben bisikletime binecektim ki onur bana “gel beraber yürüyelim” dedi, bende bisikleti mehtapa verdim.

Sonra onur kolunu omzuma attı tabii ben şaşırdım, sonra bir aradan bir ayı ve lamanın çıktığını gördüm bagirdim “âaaaa ayi ve lama” ondan sonra onur “tamam, korkmana gerek yok” dedi, ayı ve lama diğer arada bizim mahalleye girdi, bende düşündüm “nasil giricem ben eve” diye, sonra hayvanlarin arkasindan mehtapla ayten cikti “bizde sasirdik” nisa dediki “siz nasil gittiniz oraya” dedi sonra ben tam kacicaktim onur kolumdan çekti ve nereye dedi bende. Korktumu söyledim sonra onur beni eve goturdu bisiikletin arkasinda ruyami yorumlarmisiniz. Ben onura karsi bisimi besliyorum lutfen cevirin. 12 yaşında kızım.

Rüyada sınıf arkadaşını görmek yorumu

Nur merhaba,

Yaşın bir arkadaşına karşı düşündüğün anlamda bir şeyler hissetmek için inan gerçekten çok küçük. Şu anda derslerinle ilgilenmeli, kendini geliştirmeli, hayatın tadını çıkarmalısın. O kadar küçüksün ki, sorduğun soru bile bunu göstermekte.

Rüyada ayı görmek, dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize işarettir.

Rüyada lama görmek Derin güven, güç ve dayanıklılık ifade eder

Rüyada eski sınıf arkadaşlarını görmek eski arkadaşlarınızla yeniden ilişki kurma ihtiyacınız olduğunu ifade eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sınıf Arkadaşını Görmek” hakkında 4 yorum

  1. Rüyada sınıf arkadaşlarını görmek
    Ben rüyamda ilkokul sınıf arkadaşlarımın hepsini bir arada gördüm. Öyle bir arabanın arkasındayız ve geziyoruz. Orada da birini takip ediyoruz ama tanıdık birini. Oradaki kişi de bizden kaçıyor ve onu aramaya devam ediyoruz. Rüyamın anlamı ne manaya gelir?

  2. Bende rüyamda sınıfımdan olan deniz ve doğukan adlı arkadaşlarımla okulun bahçesinde konuşup gülüyoduk. Bu arkadaşlarım erkek ben onlarla kavga mı edicem şimdi yorumlar mısınız?

  3. Yaz tatilindeyiz şuan, rüyamda sınıf arkadaşlarımı gördüm, arkadaşlarımla bir yere gidiyoruz geziyoruz öyle sonra karşımıza bir arkadaşımız çıkıyor, geziyoruz ama nereye gittiğimizi bilmiyoruz, diğerini anlatayım sınıf arkadaşlarımla okula geliyoruz busra, ben, meltem vb. arkadaslarimiz var, sonra sınıftaki erkek arkadaşlarımız geçiyor biz çok iyi dostuz diyor ellerini bizim omzumuza atıyor ve bizle geziyorlar, sonra ben gidip kantinden onlara tost alıyorum bozuk paralarımdan bir kaçı yere düşüyor umursamıyorum sonra tostlari veriyorum yiyerek gidiyoruz ama nereye gittiğimize bilmiyoruz erkekler ellerini bizim omzumuza atıyorlar bizimle geziyorlar ayni sevgililer gibi ama sevgili degiliz ben sürekli ruyamda sinif arkadaslarimi goruyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir