Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sınıf Defteri Görmek

Rüyada sınıf defteri ne demektir?

Rahatlamış ve mutlu hissediyordum. İlk rüyamda elimde bir sınıf defteri yoklaması vardı ve yanımda da okuldaki en yakın arkadaşım vardı. Birde samimi olduğumuz başka bir erkek fakat o kaçıyordu. Ben de kaçtığını fark edip cam gibi bir yerden onu izliyordum. O kız olan yakın arkadaşım ve ben elimizi sınıf yoklama defterinin üstüne koyarak zamanda yolculuk yapmaya çalışıyorduk. Defterden sanırım mavi bir ışık geliyordu ama bir türlü defalarca denememize rağmen zamanda yolculuk yapamadık.

İkinci rüyamda ise ben ünlü kaleci Volkan Demirel’in evindeydim. Çok yakın arkadaşlar gibiydik. Onların oturduğu yerde bir işim çıkıyordu ve onlarda kalıyordum. Sonraki gün annemlerde mecburiyetten teyzemlerle oraya kalmaya geldiler. Ve evden benim gitmemi istedi teyzemler. Bende kalmak için kendimi savunmaya geçtim. Volkan benim arkadaşım ben burada kalıcam dünde kaldı gibi savunmalardı bunlar. Volkanla cidden çok fazla yakındık ve çok cana yakındı. Sarılıyorduk beni arabasına bindiriyordu. Gülüyorduk. Sevgili olma aşaması ama arkadaşlık gibi bir aşamaydı. Onların evinde 2 gün boyunca kaldım.

Volkanı sevdiğim için de rüyamın anlamını merak ettim. Aşırı derecede onu düşünen birisi değilim. Zamanda yolculuk yapmaya çalıştığım rüyamda da pes etmeyerek sürekli yeniden deneyişlerim vardı. Her denememizde o ışık daha çok artıyordu. Pes etmeyerek tekrar tekrar yapıyordum. Şimdiden rüyamın anlamı için teşekkürler.

Rüyada sınıf defteri görmek tabiri

Asu merhaba, ilk gördüğün rüya hakkında söylenebilecek fazla bir şey yok, ben sadece ana unsurların anlamını yazacağım, mesajı senin tespit etmeye çalışman gerekli.

Rüyada sınıf defteri görmek rüya sahibi kişinin eğitim yaşamında ya da kişisel gelişiminde daha etkin ve daha başarılı olmak için dikkat etmesi gereken bazı şeyler olduğunu ifade eder bakınız rüyada defter görmek sayfası.

Rüyada zamanda yolculuk yapmak rüyayı gören kişinin şu anda uyanık hayatında bir iç huzursuzluk yaşadığını gösterir ve kendini aşmak ya da yeni şeyler öğrenmek istediğini temsil eder, oldukça gelişmiş merak duygusuna sahip olduğunu gösterir. Ancak sen çok istemene rağmen zamanda yolculuğa niyet ediyorsun fakat bunu başaramıyorsun ki bu senin meraklı olduğunu fakat yeniş şeyler öğrenme isteğini engelleyen bir şeyler olduğunu gösterir.

İkinci rüya ise senin yakın bir zamanda bazı olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağını gösterirken, aynı zamanda çevren tarafından daha fazla beğenilmek – takdir edilmek isteğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir