Rüyada Sınıf Görmek

Rüyada sınıf görmek ne demektir?

Ben rüyamda bir sınıf gördüm, dersteydim sınıfta öğrenciydim ama o an kalkıp dersi ben anlatıyordum daha sonra sınıfta bir kızla tartıştım velisi geldi, babası çok genç ve çok yakışıklıydı, tam o anda benim tüm giysim beyaz oldu ve boynumda inci kolyem vardı, o anda bana sarıldı yalnız sarılınca hisseden bendim ama kadının yüzü bana benzemiyordu ve derste Arapça dersiydi sizce ne anlama geliyor?

Rüyada sınıf görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya bir gelişim dönemi içinde olduğunuzu ve bu dönemde bir çok yeni şey öğrendiğinizi, öğreneceğinizi işaret etmektedir. Rüyadaki diğer unsurlar yaptığınız bir şey veya söylediğiniz bir söz nedeniyle pişmanlık duyduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada sınıf görmek, okul sınıfı kişisel gelişime işaret eder. Kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini gösterir. Rüyada sınıfta olduğunu görmek aslında bu günlerde bir yaşam dersi alacağınızı ve bunu hayatınız boyunca kendinize ilke edinip, faydasını göreceğinizi temsil etmektedir. Rüyada sınıfta bir şey unutmak, sınıfta bir şey unuttuğunu görmek korkularınız olduğuna işaret eder.

“Rüyada Sınıf Görmek” hakkında 4 yorum

  1. Rüyamda ilk okuldaki sınıfımdayım sırada o zamanki en yakın arkadaşımla oturuyorum birde onun kuzeni var baya zeki sınıftaysa zaten üç kişiyiz ben arkadaşıma kuzeninin hangi üniversiteyi kazandığını soruyorum ancak bana okulu bıraktığını söylüyor bende baya şaşırıyorum. 18 yaşındayım , bekarım , öğrenciyim , ruh halim karışık

  2. Merhaba, rüyamda, 4 ya da 5. katta bir sınıftayım. Öğretmen de lise öğretmenim. Bina deniz kenarında. Uzaktan tsunami dalgalarının geldiğini görüyorum. Yükseliyor ve sınıfa kadar geliyor. Etrafımdakilerin ne kadar ıslandığını bilmiyorum ama benim üstümden geçip gidiyor, sırılsıklam oluyorum. Şaşırdığımı ve güldüğümü görüyorum. 37, Kadın, bekar, grafiker.

    1. Doğa selam, Mezun olduğu halde birinin rüyasında öğrenci olduğunu, okula gittiğini görmesi o kişinin gerçek yaşamınızda önemli bir gelişim veya değişim içinde olduğunu ifade ederken aynı zamanda kişinin elde ettiği bu ilerlemenin farkında olmadığını simgeler. Gördüğün tsunami dalgaları ise bastırdığın bazı duyguların açığa çıktığını gösterirken dalgaların zarar vermeden geçip gitmeleri hayatta elde ettiğin gelişim sonucu bunları dengelemeyi başaracağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir