Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sınıftan Kovulmak

Rüyada sınıftan kovulduğunu görmek nedir?

Rüyamda dershaneden bir hoca beni sınıfımdan kovuyordu. Ben de başka sınıfa girdim ve orada ders işledim. İngilizce dersiydi, ders bitince dershaneden dışarı çıktım ve dışarıda park edilmiş şekilde 4 tane go kart arabası vardı. Biri boştu ona bindim ve trafiği birbirine katarak yarış yaptık. Çok hızlı sürüyordum. Yarışın bir kısmında lunaparka girdik ama oradan bizi kovdular. En sonunda yarışı ben kazandım ve rüya bitti . (sbs ye gireceğim bir ilgisi olabilir mi ? )

Rüyada sınıftan kovulmak yorumu

Rüyada kovulmak, bir yerden kovulduğunu görmek günlük hayatınızda bazı uyum sorunları içinde olduğunuzu, girdiğiniz ortamda mutlu olmadığınızı veya birtakım iletişim sıkıntıları çektiğinizi ifade eder.

Rüyada bir gokart görmek ya da go-kart kullanmak, go-kart sürmek, go-kart kullandığını, go-kart sürdüğünü görmek hayatın virajlarla dolu olduğunu ve bu virajları kazasız geçmek gerektiğini temsil eder. Bu rüya sürücü ve hırs konularında bir kelime oyunu olabilir.

Yarışma kazanmak, Rüyada yarışmayı kazandıysanız bu kendinize olan güveninizi gösterir.

“Rüyada Sınıftan Kovulmak” için bir yanıt

Rüyada işten kovulduğunu görmek
Rüyamda işe gittiğimi gördüm. bankada çalışıyorum rutin bir gündü müdürüm beni yanına çağırdı işten kovulduğumu söyledi başımdan aşağı kaynar su döküldü çok kötü oldum ağlayarak odadan çıktım, yolda yürümeye başladım yaşlı bir dilenci kadın gördüm bembeyaz saçları ve dişleri vardı bana hiç üzülmemem gerektiğini ve önümün bahtımın çok açık olduğunu söyledi. rüyam bu kadar çok etkilendim rüyamdan anlamı nedir söyler misiniz? 32, Kadın, Evli, Bankacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir