Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sinir Görmek

Rüyada sinir görmek neye işaret eder?

Rüyamda ailemle gezmeye gidiyorduk, mahalleden yürürken arkamızda bir tane adam olduğunu gördüm, bizimkileri ne yaptım bilmiyorum ama bir süre sonra bizim mahallede peşime takılmıştı ve bunun üzerine sinir olmuştum, arkamı dönüp “beni niye izliyorsun” diye bağırdım, kaçmaya basladı, bir süre koştuktan sonra yakaladım, sonra bizim evde konuşuyordum “niye yaptın niye izliyorsun beni diye” kızıyordum.

Sonra bizim mahallenin yukarısındaki iki çocuk geldi “dövemezsin ki sen” diye alay ediyorlar, bende bir daha yapma dedim, sonra o iki çocukla tartıştım, sonra o beni takip eden adam (ama çocuk gibiydi) bıçağı alıyor ve çocuğun boğazını kesiyor, sonra orada sadece biraz kan görüyorum, arkadaşı da diğer odada uyuyor, onu uyandırmak için gidiyorum arkamdan 3 kere beni vuruyor çocuğa bağırıyorum “uyan hadi ölüyoruz” diye uyanmıyor, ben uyanıyorum sonra o kadar. Uzun zamandan sonra ilk kez rüya gördüm iyi mi kötü mü bilemedim.

Rüyada sinir görmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda yoğun bir rekabet ortamında bulunduğunuzu, bu yarıştan başarıyla çıkacağınızı ancak bunun için oldukça mücadele edip, zaman zaman canınızın yanacağını ifade etmektedir.

Rüyada sinir görmek, sinirlenmek, bir şeye sinirlendiğini görmek bu rüya kendinden şüphe ve güvensizlik duyguları yaşadığınızı gösterir.

“Rüyada Sinir Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ben rüyamda boğazımın kesildiğini ve boğazım tekrar kesildikten sonra tekrar birleşip kapandığını ama hala orada yara izi kaldığını gördüm ve birde kuş gördüm .

Rüyada boğazlanmak, boğazlandığını görmek gerçek yaşamda taşımayacağınız yüklerin altına girdiğinizi ve bir panik halinde olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir