Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sinir Krizi Geçirmek

Rüyada sinir krizi geçiren birini görmek ne demek?

Rüyada sinir krizi geçirmekRüyamda evde eşiyle birlikte bir misafir kadın var. Elektrik arızasından dolayı onun ve benim telefonum yanıyor bozuluyor. Sonra kadın sinir krizi geçiriyor. Bende “ambulans çağıralım” falan diyorum, kadına kızıyorum, abarrttığını düşünüyorum.

Sonra dışarı çıkıyoruz, araba park halinde ve bizim köpeğimiz sözde arabanın arkasına bağlı, grimsi bir köpek, havlamaya başlıyor ve onların krem köpeğinin kuyruğunu koparıyor. Bir arada para sakladığımı gördüm annemler dışarı çıkana kadar. Bunlar neye alamet etmekte?

Rüyada sinir krizi görmek yorumu

Evinizde kocasıyla beraber size misafir olan kadın aslında gerçek hayatta sizin güçlü sosyal yönünüz olduğunu ifade etmekte ve sosyal yönünüzün çok iyi olduğunu, iletişim gücünüzün yüksek olduğunu temsil eder.  Rüyada elektrik arızası görmek bir durumu kavrayış ve olaylara bakış açısından sizin bir eksikliğiniz olduğunu gösterir. Rüyada elektriklerin kesilmesi aynı zamanda üzerinde çalıştığınız bazı işlerde başarısızlık yaşadığınızı ve bu yüzden üzüldüğünüzü ifade edebilir. Rüyada telefonunun bozulduğunu görmek niyetlenilen bir yolculuk ya da bir işin ertelenmesine veya iptal edilmesine, yolunda giden işlerin yavaşlamasına veya bozulmasına, kazancının ve rızkının azalmasına rivayet edilir.

Rüyada sinir krizi geçiren birini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta borçları, hastalığı veya üzerindeki manevi ağırlık sebebiyle çok zor durumda olan birine yardım etmesi gerektiğine işaret ederken bu kişiye yapacağı yardım, o kişiyi dertlerinden kurtarmak, problemini çözüme kavuşturmak suretiyle elde edeceğiniz huzur ile sizin hayatınızın da olumlu yönde değişmeye başlayacağına işaret eder. Rüyada sinir krizi geçirmek reel hayatın zorlu şartları karşısında kendinizi oldukça bitkin, bezgin ve karamsar gördüğünüzü, dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuzu ve bunu hemen yapmanız gerektiğini temsil eder.

Köpeğinizin misafirin köpeğine saldırması, onun kuyruğunu koparması ise uyanık yaşamınızda hayatınızın bazı yönleri arasında denge kurma yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir.

“Rüyada Sinir Krizi Geçirmek” için 2 yanıt

Rüyayı ben görmedim ablam görmüş. Rüyasında ona sevdiğim çocukla birlikte olduğumuzu ve bundan pişman olmadığımı onu çok sevdiğimi anlattığımı buna sinirlendiğini fakat benim normal davrandığımı görmüş. Sevdiğim çocuk dediğim kişiyi yaklaşık 2 yıldır görmüyorum ve artık eskisi kadar kuvvetli hisler içinde değilim. Bu rüyanın manası nedir? 20, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyalar görene göre yorumlanır. Bu durumda rüya kız kardeşinin sevdiği kişiyle birlikte olduğunu görmek manası taşır ki bu ablanın seni merak ettiğini, senin hakkında bazı endişeler taşıdığını ve senden farklı bir davranış sergilemeni beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir