Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sipariş Götürmek

Rüyada sipariş götürmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamı daha önce size gönderdim, teşekkür ederim cevapladınız ama eksik ve yanlış göndermişim. lütfen tekrardan yorumlar mısınız. Rüyamda bir tanıdığıma şu anda çalıştığım firmanın siparişini (çalıştığım firmada siparişçi değilim) ve (alakasız şekilde kedi maması) götürmek için bir yere gidiyorum.

Tam girerken bir çocuk asansörü kullanmıyor koşarak merdivenlerden çıkıyor. Ben ise yönelirken (2 asansör var) ve asansöre binerken 4 beş kişi bana bakıyorlar. Asansör varacağım yere normal yukarı çıkarken bir anda açık bir yerden raylı sistemli bir yolda yanlamasına gidiyor. ve asansörün bir bölümü açık ve o garip yerlerden dolanıyor ki asansöre bindiğim yer lux bir avm gibi asansörün dolaştığı yerler altı inşaat halinde asansörün bir bölümü açık,ve sarsıntılı gidiyor.

Asansörün içinde 5 kişi var, bunlarda 12 ile 13 yaşlarında çocuklar, sonra asansör yön değiştirip bir anda ben o açık bölümden aşağıya tam düşerken beni tutuyorlar, arkasından bir sure daha gidiyoruz, ben bu nasıl asansör, ne biçim yerlerden yoldan gitmiyor, bu neden değişmiyor” diyorum ve keskin bir dönemeç var o onda asansör aşağıya düşüyor, altta hurda lastikler var ben bunların üzerine çok sert düşüyorum, sonra öldüğümü düşünürken o hiç görmediğim bir binada eşimle beraber biran da balkonda oluyorum (ben 3. katta oturuyorum) 1.katta tanımadığın bir aile var onlara “bu asansöre binmeyin” diyorum,durumu anlatıyorum 3 kişinin olduğunu söylüyorum onlarda her şeyi biliyormuş gibi gülüyorlar. Sonra bende rüya esnasında balkonlarında bir şey görüyorum ve onların her seyi bildiğini sonradan hatırlıyorum.

İsim / Takma isim : kadir
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 30
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : karısık
Rüyanızın konusu : asansöre binmek
Anahtar kelimeler : asansörle gitmek, kedi maması, siparişçi,

Rüyada sipariş götürmek neye yorulur?

Kadir merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında şu anda yaptığın işten mutlu olmadığını işaret ederken aynı zamanda kimi gelişmeler sonucu ( yeni bir iş ya da işinde yükselme ) iş hayatında yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşımaktadır.

Daha sonrasında gelişen olaylar bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin açık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girmektedir. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler.

Asansörü sürerken yaşadığınız zorluklar, özel yaşantınızda kimi sorunları halletmekte zorlandığınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir