Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Siper Görmek

Rüyada siper görmek neye delalet eder?

Rüyayı gece vakti gördüm ve beni uyandırdı, karanlık ve soğuktu, annemi karanlığın içinde ayakta dururken gördüm ve 5 siyah kedi anneme doğru önce yürümeye sonra koşmaya başladı ve yüzüne atlayıp tırmaladılar ve kanamaya başladı, ben yetişene kadar yüzünü siper ettiğimde uzaklaştılar ve uyandım, Teşekkürler. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada siper görmek yorumu

Rüyada gece vakti olduğunu görmek hayatınızda bir takım sorunlar yaşadığınızı, canınızın sıkıldığını, işlerinizin ters gittiğini simgeler. Ancak her şeye rağmen güçlü olmaya çalışın anlamındadır. Çok karanlık gece görmek sıkıntıya işarettir. Rüyada anneyi görmek rüya sahibinin sahip olduğu öz değer ve öz benliğin farkında olduğunu ve annesinden aldığınız yüce değerleri geliştirme yolunda ilerlediğini temsil eder. Rüyada anayı, anneni mutlu, sağlıklı, güler yüzlü görürseniz bu çok hayırlı bir rüya olup, hayatınızda mutlu gelişmelere yorumlanır. Rüyada annesini, anayı, anneyi görmek aynı zamanda kişinin sahip olduğu güçlü insani değerlerin yansımasını temsil eder.

Rüyada kedinin annenize saldırması aslında annenizin sizin hakkınızda endişelendiğini, yakın gelecekte bazı tehlikeler hissettiğini simgeler. Saldıran kedi, kedi tırmalaması görmek, paniğe kapılmadan hislerini dinlemenizin size yarar getireceğini, dikkatli olmanın her zaman iyi olacağına delalettir.

Rüyada siper görmek, sipere girmek, siper kazmak, siperler, bu rüya sizin için yabancılara karşı dikkatli olmanızı tavsiye eder, herhangi kayıp ve ihanet tehdidi uyarısı olabilir.

“Rüyada Siper Görmek” için 2 yanıt

Siperde beklemek
23 yaşında ev hanımı bir bayanım, evliyim, eşim askeri personel ve şehir dışında görevde, bu yüzden uzun süredir ayriyiz, rüyamda eşim, ablam ve kendimi savaşta görüyorum. Savaş yapmak üzere siperde hazırda bekliyoruz, yanımızda bir tabur asker daha bizimle birlikte bekliyor, ablamla bende miğfer yok ama diğerlerinde var, kendimizi nasıl koruyacagimiz ve düşman hakkinda eşimden bilgi almaya çalışıyorum. Rüyamin anlamı nedir? Rüyamda bir mesaj var mı? yada bilinç altı mıdır? çok etkilendim ruyamdan ve korkarak uyandım açıkçası, geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Melek merhaba, bana göre rüyanız gerçek hayatta yaşanana ve zihninizi meşgul eden durumun yansımasıdır ve bu rüyadan bir mesaj beklememek gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir