Rüyada Sır Görmek

Rüyada sır görmek ne demek?

Ben üç yıldır hep aynı rüyalarla uyanıyorum, kısaca size bir rüyayı söyleyeyim. Gerçek hayatta gizemli bir kadın bana sarı taştan bir yüzük verdi, onu takıp yattım.

Rüyamda dergahtayım o yüzüğü balıklı göle atıyorum, iki balık o yüzüğü alıp götürüyor, birden gölden uzun boylu bir adam çıkıyor, yanıma yaklaşınca adam kayboluyor, başımı çevirdiğimde yaşlı bir adam elime üç balık veriyor, başımı kaldırdığımda tanımadığım bir genç görüyorum ve bana “artık bir çok sırrı çözeceğimi, olacakları göreceğimi” söylüyor. Birden uyanıyorum ve şok oldum.

Üçüncü gün o yüzük elimde çatlıyor, yüzüğün çatlayışı bir bardağın çatlayışı kadar ses çıkarıyor ve dört parçaya bölünüyor. O yüzüğün parçalarını sakladım, aradan 2 3 ay geçti bir gün balıklı göle gittim o yüzüğü göle atıp rüyamda gördüğüm genci görmeyi diliyorum ve bir süre sonra caddede görünce şok oldum.

Başka bir rüyamda o gençten bir yeşil eşarp aldım, eşarbın üstünde iki balık nakışı vardı ve o günden beri göz yaşım dinmedi, dinmiyor bazı şeyleri görmeden görebilmenin sırrı ne olabilir? Mesela bir kadını ölmeden önce öleceğini görüyorum aradan 7 8 gün geçiyor kadın gerçekten ölüyor. Bunun gibi bir çok örnek var. Her şey Allah ismini zikr ettikten sonra başladı, bu Allah’ın isminin bir sırrımı? yoksa Allahın bir lütfu mu? rüyayla işi olur mu? bunu güzel cevaplarsanız sevinirim. Çünkü rüyamda o kişiyi gördükten sonra göz yaşım dinmedi, dinmiyor, teşekkürler.

Not: konunun hassasiyeti nedeniyle kişinin bayan olması dışında diğer tüm bilgiler kapatılmıştır.

Rüyada sır görmek hakkında cevap

Değerli okurum, ben kişisel bilgileriniz hakkında her şeyi sildim. Sizden ricam bu konulardan fazla bahsetmeyin. Görün, bilin ancak paylaşmayın. Gördüklerinizi Allah yolunda sevap işlemek, insanlara kaynağı belirtmeden yardım etmekte kullanın. Ne yazık ki bu konularda sağlıklı net bilgiler yok (belki de öyle kalması doğru). Bundan 35 – 40 öncesindeki tarihlerde olacakları bilen, gören birini yakından tanıyorum (her şeyi değil, belirli ve limitli konularda) Bu kişi 20 li yaşlara geldiğinde bu yeteneği kayboldu. İnanın bunlar çok çok özel konular ve bizlerin algılama seviyesi bunları çözmeye yetmiyor, sadece işin içinde ilahi bir faktör olduğunu bilmek yeterli.

Rüyada sır görmekRüyada sır görmek mücadele ve çatışma anlamına gelir ve rüya sahibinin iki seçenek arasında kararsız. kaldığını, bocaladığını ve bu durumun onun canını sıktığını ifade eder. Sır saklamak rüyayı gören insanın kendi hayatı üzerinde tam kontrole sahip olmasına rağmen daha iyi kontrol etmenin yollarını aradığını gösterir, bazı şeylerin sadece kendisinde kalmasını istediğini, mükemmele ulaşmaya çalıştığını temsil eder. Sırrını açıklamak kişinin yaşamında bir şeyleri ayarlamak, bazı şeyleri yoluna koymak için için yanlış yolda olduğunu, hatalı şeyler yaptığını simgeler. Yaşamın yönünü değiştirmek ve seyrini yönetmek için sizi uyaran kişilere kula verin manası taşır. Başkasının sırrını açıkladığını görmek kişinin bastırdığı duygu ve düşünceleri serbest bıraktığında ileride sizin onu hoş ve aydınlık bir geleceğin beklediğini gösterir.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

3 Yorum yapılmış

 1. şeyma dedi ki:

  Rüyamda iki sene önce küstüğüm kuzenimi gördüm, benim sırrımı söylemeyle tehdit etti beni, saçından tuttum yumruklamaya çalıştım ama gücüm yetmedi ama canının yanması için baya bir çabaladım, sürekli vurdum ona, yüz ifadesi değişmedi bile “sen bana bişi yapamazsın” dedi. Kapının önünde annemler falan vardı sonra “sıkıyorsa de” dedim içeri girdi, akşam oldu “seni söylicem” dedi bunu yine dövdüm ama yine gücüm yetmedi, arka cebinden kağıt çıkardı üstünde benim sırrım yazıyordu, mutfağa doğru yürüdü kolundan tutup çektim koltuğa fırladı kağıt yere düştü herkes uyudu ben telefonuma kulaklığı taktım müzik dinliyodum sonra kağıdı aldım cebime koydum, annem sordu “o kağpıtta ne yazıyor” diye, “çöp ya bişi yazmıyor” dedim uyandım. 17, Kadın, ilişkisi yok, öğrenci.

  • Admin dedi ki:

   Şeyma selam, Rüyada sır görmek mücadele ve çatışma anlamına gelir ve rüya sahibinin iki seçenek arasında kararsız. kaldığını, bocaladığını ve bu durumun onun canını sıktığını ifade eder.

 2. rüyada dedi ki:

  Merhaba ben dün gece ki rüyamı anlatayım. Ben eskiden kuzenimin sevgilisi İsmet ile çıkmıştım ama kuzenimin bundan haberi yoktu ve o zaman ayrılar idi, çok önceden olan bir olay ama hala korkarım ortaya çıkar rezil olurum diye, birde ergenlik dönemlerimizdi o zamanlar. Şimdi kuzenim başkasıyla nişanlandı, evlenecek çok mutlu aynı şekilde benimde çok güzel bir ilişkim var mutluyum. Neyse işte dün rüyamda kuzenimin kardeşi telefonla beni arıyor ve bana “sen İsmet ile çıkmışsın yuhh sana” falan gibi şeyler söylüyor, bende “ne diyorsun sen ya, saçmalama” falan diyorum. Sonra “şaka yaptım şaka” diyor kahkaha atıyor. Ben resmen ortaya çıktığını zannedip çok korkuyor ve utanıyorum. Bu rüya ne anlama geliyor? Seneler önce olmuş bitmiş bir olay dediğim gibi şuan o mutlu ben mutlu ve ikimizde o İsmet’le görüşmüyoruz aklıma bile gelmiyordu. Sırrım ortaya mı çıkacak ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*