Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sıraya Girmek

Rüyada sıraya girmek neye delalet eder?

İyi günler dilerim, Rüyamda tanımadığım bir kadın kalabalık bir ortamda sıra beklerken hamile taklidi yapıyor, karnı şiş değil “suyum geldi” diye bağırıp ağlıyor, alt kısmı çıplak, telaş edip eğiliyorum, altına büyük abdestini yapıyor, mendil ile temizliyorum, sonra gerçekten suyu geliyor ama etraftakiler inanmıyor, hamile taklidi yaptığını söylüyorlar, sonra kadın tekrar sıraya giriyor.

Benimde bir bebegim var ruh halim normal cevap verirseniz sevinirim. 30, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada sıraya girmek yorumu

Rüyada sıra görmek gerçek hayatta daha başarılı ve daha mutlu olmak için disiplinli ve düzenli olmayı işaret eder. Rüyada sıraya girmek rüya sahibinin reel hayatında düzenli ve tertipli olma huyu sayesinde planladığı her şeyi gerçekleştirme imkanı elde etmesine, bu sayede amacına fazla yorulmadan ulaşmaya ve daha mutlu olmaya delalet eder. Bu rüya özellikle iş hayatında daha iyi  yerlere gelmeye yorulmaktadır. Rüyada sıraya girmiş tanıdığı birini görmek çevrenizde size örnek olacak değerli dostlarınız olduğunu ve onları izleyerek daha güzel şeylere kavuşma imkanı bulacağınızı temsil eder.

Rüyada hamile birini görmek genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamilelik yeni bir başlangıcın hazırlığıdır ve gören kişinin atacağı adımlar için bir gözden geçirmeyi işaret eder. Rüyada taklit yapan birini görmek dikkatli olmayı gerektiren bazı gelişmelere işarettir ve rüya sahibinin zarara uğramamak, verdiği emeklerin, yaptığı yatırımın boşa gitmemesi, elindeki avucundaki parayı birine kaptırıp büyük zararlara uğramaması için tedbirli olması gerektiğine, bir adım atmadan önce bir kez daha düşünmesine rivayet eder. Ancak sonradan anlıyorsunuz ki kadın taklit yapmıyor, gerçekten hamile ki bu durum yaşamınızda yapacağınız yeni başlangıçta zihninizdeki bir kuşkunun gerçek olmadığına işaret etmektedir. Kadının büyük abdest yapması ve sizin temizlemeniz ise üstünüze yeni gereksiz sorumluluklar almamak için uyanık olmanız gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir