Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada sirk görmek

Rüyada sirk görmek neye delalet eder?

Rüyada sirk görmekRüyamda eşim ve iki çocuğumla bir sirke gitmişiz, bayağı eğleniyoruz. Gösteriler devam ederken şiddetli bir yağmur başlıyor ama ne yağmur adeta sirkin çadırı yırtılıp sular içeri akacak gibi şiddetli. 11 yaşındaki büyük oğlum “baba ben korkmaya başladım, evimize gidelim” dedi, ancak gösteriyi sonuna kadar izlemeye karar verdik. Aradan bir kaç dakika geçmişti ki çadıra yıldırım düştü, çığlıklar, oraya buraya koşuşan birbirini ezen insanlar, manzara korkunçtu. benim aklım çocuklarımdaydı ve onlara sıkı sıkı sarılmıştım ama aynı zamanda tüm vücuduma yayılan dayanılmaz bir acı hissettim, vücudum katılaşmış, kollarım yanmıştı, meğer ben de yıldırımdan etkilenmişim ve akım benim de üzerimden geçmiş. Sonra uyandım neyse bu bir rüyaymış. Bu ne anlama gelir? 36, erkek, evlik, memur.

Rüyada sirk görmek yorumu

Rüyada sirk görmek şu anki yaşamınızın size monoton gelmeye başladığını, daha heyecanlı bir hayata özlem duyduğunuzu, macera aradığınızı gösterir. Rüyada sirke gitmek rüyayı gören kişinin dışarıdan kolaylıkla etkilendiğini ve tehlikeli durumlara gözü kara bir şekilde atladığı için bazen karşısındaki insanlar tarafından yanlış anlaşıldığını ifade eder. Rüyada terk edilmiş sirk veya bir sirki boş şekilde görmek kimi konuları gözardı ettiğinizi ve kendinizi yalnız hissettiğinizi ifade eder. Rüyada bir sirkte çalıştığını görmek hayatınızın kontrolünün sizden çıktığını işaret eder.

Rüyada şiddetli yağmur görmek aradığınız bolluk ve berekete kavuşmak için daha planlı, programlı belki de daha sakin olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada yıldırım görmek, yıldırım çakması, yıldırım düştüğünü görmek genellikle negatif mesajlar verir. Yıldırım evinize düşerse ev sahipleri için sıkıntılı günlere, sabırlı olmanız gerektiğine zamanla atlatacağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir