Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şirket Aracı Kullandığını Görmek

Rüyada şirket aracı kullanmak ne demek?

Merhaba. Gördüğüm rüya nedeni ile endişeliyim ve uyandığımda saat 04. 00 sularıydı, yorumlarınızı da okudum, lakin tam bir anlam çıkaramıyorum. Yardımınızı rica ederim. ”Rüyamda şirketin bana tahsis ettiği aracı kullanıyorum, boş bir yoldayım. Dikiz aynasından arkamda ki büyük bir köprünün yıkıldığını görüyorum. Deprem olduğunu düşünüyorum, aniden altından geçtiğim köprü de yıkılıyor, araçla yere batıyorum, şehadet getirmek için zamanımın olmasını istiyorum ve bunun için vaktim oluyor. ”

Bu rüyadan hemen önce kefenli insanlar da gördüm, kaza geçirmişler. Yaşım genç ve sağlıklıyım, ancak Allah’ın dediği olur nihayetinde. Cevap için peşinen teşekkür ederim. Gökhan. Rüyanın ana unsurları: araba kullanmak, şirket arabası, dikiz aynası, köprünün yıkıldığını, deprem olduğunu, köprü yıkılması, şahadet getirmek, kefenli insanlar, kaza geçirenler. 08 Eylül Ağustos 2012, 10:44

Rüyada şirket aracı kullandığını görmek yorumu

Gökhan merhaba, gördüğünüz rüya günlük yaşamınızda can sıkıcı olaylara şahit olduğunuz, negatif enerji yüklü olduğunuz bir yaşam evresi geçirmekte olduğunuzu işaret etmektedir. Yaşanılan günlere bakıldığında zaten bunun olmaması da imkansız. Rüyanızdaki en önemli mesaj, yaşamınızda daha fazla kişisel özgürlük, kendine güven, kendi kararlarını verebilme arzunuz olduğu görülürken, inancınız çabalarınız ve sabırla bunlara erişeceğini haber vermesidir. Daha az kaygılı günler dilerim.

“Rüyada Şirket Aracı Kullandığını Görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Rüyamda çalıştığım şirket bana araç tahsis ediyordu. Ne anlama geldiğini yada gelebileceğini öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir