Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Şirket Görmek

Rüyada şirket kurmak neye delalet eder?

Rüyamda arkadaşımla bir şirket kuruyorum yani ortak kurucularından biriydim. Binanın dışında birkaç boğa koşuyordu bir tanesi bir anda şirketin kapısına yöneldi. Siyah ve iri bir boğaydı ama rüyamda ondan buzağı gibi bahsediyordum çünkü yaşı küçüktü. Kapılar kapalı olduğundan giremedi. Bir sağa koşuyor bir sola koşuyor içeri girmenin bir yolunu arıyordu. Dışarıda babam telefonla konuşuyordu ama ona hiç dokunmadı bile yani tek derdi binanın içine girmek gibiydi sanki. En sonunda binanın arkasına dolandı ve açık kalan kapıdan içeri girdi bunu görünce merdivenlerden yukarı koşmaya başladım.

Ben koştukça o da geliyordu. Ama benden başka korkan veya yukarı kaçan yoktu. Aksine herkes en alt kata iniyordu. En sonuncu kata kadar koştum. Oraya varınca da uyandım. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada şirket görmek yorumu

Valery selam, gönderdiğin rüya aslında gerçek hayatta hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyduğun güce sahip olduğunu, içindeki bu gücün farkında olup, onu açığa çıkardığında tüm hedeflerine kavuşacağını anlatmaktadır. Rüyanda gördüğün boğa ise sahip olduğun yeteneklerin ve iç güç ile amaçlarına kavuşacağını temsil etmektedir.

Rüyada şirket görmek gerçek hayatta işbirliği, ortaklık, yardımlaşma, bir araya gelme ve güçleri birleştirmenin önemine işaret eder. Rüyada şirket kurmak veya bir şirket kurduğunu ya da bir şirketin ortağı olduğunu görmek rüyayı gören kişinin şu anda aşmakta sıkıntı çektiği bazı durumlar olduğunu ve yolunda gitmeyen, kötüye giden işlerini dostlarının desteği ile düzeltip yoluna koyacağına delalet eder. Şirket batırmak kişinin bir sorun karşısında kendini çaresiz hissettiğini ancak gerçek durumun düşündüğü kadar kötü olmayıp, yapacağı ufak tefek bazı düzenleme ve değişilikler ile veya birilerinin yardımını alarak aşacağını temsil eder. Firma görmek, firma kurmak terimleri de aynı manalara gelir.

Rüyada kobi, küçük orta boy işletme görmek iyi şans alametiidir. İşinizde gelir artışı olacağını, eğer sevgiliniz varsa dileğinizin gerçekleşeceğini simgeler. Rüyada kobi sahibi, kobi patronu olduğunu görmek size büyük ölçüde yarar sağlayacak bir iş görüşmesi yapacağınızı gösterir.

Rüyada holding görmek rüya sahibine büyük başarılara kavuşmak için bir çok ders, deneyim, beceri ve tecrübe sahibi olmak gerektiğini hatırlatır. Holding sahibi olduğunu görmek kişinin yakın gelecek günlerde beceri ve tecrübelerini artıracağı bazı olaylar yaşayacağını ifade eder. Holdingde çalıştığını görmek kişinin şu anki hayatında geçmiş deneyimlerinden daha fazla dersler alması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Limango firmasını, Limango şirketini, Limango mağazasını, Limango reklamını görmek alışveriş tercihlerinizin yansımasıdır. İyi ve kaliteli ürünleri en ekonomik fiyata satın alma arzunuz olduğunu temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir