Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Sırt Çantası Görmek

Rüyada sırt çantası görmek neye işaret eder?

Öncelikle merhabalar. Rüyamda sırtımda bezden yapılmış siyah bir sırt çantası var, bir alışveriş merkezine giriyorum, çantayı orada unutuyorum daha sonra unuttuğumu fark ediyorum geri almaya gidiyorum, gittiğimde çantam kasanın önünden duruyor, oradaki görevlilere “çantamı alabilir miyim” diyorum, onlarda siyah çantanın içine bakıyorlar içinden kirli çamaşırlar var bana daha sonra renkli içinden pembe kırmızı bir çok renk olan yünlü ve büyük içi dolu bir sırt çantası veriyorlar.

Bende diyorum “ben kendi çantamı alamaz mıyım” diyorlar “yok sadece bunu verebiliriz” diyorlar ve o çantayı alıp gidiyorum. Rüyam bu kadar bunu yorumlarsanız memnun olurum. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı şimdiden çok teşekkürler kolay gelsin iyi çalışmalar. azad, 26, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, mutsuz endişeli korkulu.

Rüyada sırt çantası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sırt çantası görmek veya sırt çantası taşımak karar ve sorumluluklar konusunda sizin ağırlığınızı koymanız gerektiğini ifade eder. Alışveriş merkezine gitmen, gerçek hayatta halen karşılanmamış ihtiyaçların olduğunu gösterirken çantanı orada unutman üzerinize gereksiz yükler aldığınızı, başkalarının sorumluluğu nedeniyle sıkıntı yaşadığınızı, size ait olmayan sorumlulukları üstlenmemek gerektiğini ifade eder.

Çantanı almaya döndükten sonra gelişen şeyler yakın zamanda seni şaşırtacak durumlar ortaya çıkacağını ve sevineceğini simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada çanta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sırt Çantası Görmek” için 5 yanıt

Rüyada çantada beyaz yılan görmek
Rüyamda sınıf arkadaşım Dilan isimli bir kızla bir eve gittik. Çantasına bir küçük beyaz yılan koydu. Yani o yılanı bile bile o eve götürdü ve ben bunu biliyordum. Her neyse ki çanta sonunda bendeydi ve yılanın dışarıya çıkmasını sağladım. Yılandan korkmuyordum. Sonra geldi omzuma yüzümün önüne ve baktı bana yılan. Ama bir şey yapmadı. Sanki bağlıydı bana, ben yine de korktum biraz, uykudan kalktım.

Merhaba. 38 yaşındayım, tekstil işiyle uğraşıyorum, eşimle boşanma davamız devam ediyor. Ayrıca başka bir beraberliğim var ve çok seviyorum. Ayrıca maddi sıkıntılarım var. Rüyamda kucağımda yaralı bir bayan var ama sanki ben suçluymuşum gibi kimse görmesin diye uğraşıyorum. Daha sonra polisleri görüyorum. Beni arıyorlar. İki minibüsün arasına girip bayanı sırtıma alıyorum ve birde bayan sırtımda iken sırt çantası takıyorum. Her yerde polis var. Hızla uzaklaşırken kalbi atıyor mu diye kontrol ediyorum ve atıyor. Sonra bir bakıyorum bayan yok. Eyvah diyorum sırt çantasını takarken minibüslerin orada bıraktım herhalde, polisler gördü mü acaba diye düşünürken uyandım

Mehmet selam, gördüğün rüya iç dünyanızda bazı şüphe ve korkularınız olduğunu, bunların hayatınızı alt üst ettiğini temsil ederken aynı zamanda size destek verecek, sizin yanınızda olacak dostlarını bulunduğunu anlatmaktadır.

Rüyada sırt çantası almak
Rüyamda turuncu lüks bir markanın sırt çantası satın almışım ve aldığım çantayı erkek kardeşime gösteriyorum. Gösterirken de aslında daha çok beğendiğim başka şeyler vardı ama bunu tercih ettim diye düşünüyorum, o sırada çantanın turuncu rengi daha parlak bir turuncu olarak gözüme ilişiyor.

Merhabalar 22 yasındayım ögrenciyim Birini Seviyorum Fakat türkiyede degil bu kişi
Ben orta Yaşlı bir adamın Arabasından iniyorum aglıyarak bu kişi de sporcu takım Arkadasları ile birlikte zeytinlik bir alanda Isınıyorlar ben yanlarına gidiyorum Arladası sakatlanıyor ben ayagını uzatıp buz yapmasını söylüyorum Sevdigim cocuk bandaj varmı cantanda diyor (siyah sırt cantası ) yok getimemisim diyorum zaten lazım olan seyleri getirmiyorsun hep diyor
Uyandım sonra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir