Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sırt Görmek

Rüyada sırt görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimi gordum, 11 yillik birlikteligimizden sonra iliskimiz bitti ve 1 yil icerisinde baska biriyle nisanlandi, ayni yerde oturdugumuz icin beni her gordugunde ilk kez goruyomus gibi bakiyor ve ben hala onu unutamiyorum. Etkilenmis olmaliyim ki her gece ruyamda onu goruyorum fakat bu son ruyamdan cok etkilendim. Ruyamda evlerinin caprazinda ara sokakta bekliyorum, telefondan mesaj atiyorum “asagiya in” yaziyorum, penceresine bakiyorum, beni gorunce hemen asagiya iniyor, bizim eve dogru yuruyoruz, bir kalabalik var, kalabaligin icine giriyor, goremiyorum onu, bende onu beklerken birileriyle konusuyorum. Sonra onu goruyorum, geliyor yanima elimi tutup birlikte yuruyoruz ve ailem goruyor bunu, kimse bir sey demiyor.

Daha sonra Makedonya gibi bir yere gidiyoruz bir otelin lobisinde ben tek basima dolasirken karsimda bir adam goruyorum telefonda konusuyor ve beni gorunce kapiyi aciyor, bana bir yuzuk vererek gidiyor. Lobide dolasirken bir odaya giriyorum, oda yiyeceklerle dolu hepsine bakiyorum, arkamdan biri iceri girip ışıkları aciyor, bana istedigim her seyden yiyebilcegimi soyluyor ve ben hemen arkami donup cikiyorum.

Otelden disariya cikiyorum dolasirken birden sevgilimi goruyorum yanina gidiyorum sarilip opuyorum hemen. Yururken bir arkadasini goruyoruz ayak ustu sohbet derken ben espriler yapip arkadasini gulduruyorum ve bir anda cok az da olsa ziplayip havada asili kaliyorum bir sure. Yere tekrar indigimde tekrar zipliyorum. Ve onu beni sırtına alarak uzunca bir sure yuruyoruz. Ruyamda en cok etkilendigim sey beni sırtına alması oldu. Ruyami yorumlarsaniz cok memnun olurum. Şimdiden teşekkurler.

Rüyada sırt görmek neye yorulur?

Selam, gönderdiğiniz rüya tüm unsurlar ile bir eski sevgili rüyası olup bu konuda detaylı bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyanızn en ilginç tarafı seki sevgilinin sırtını görmek ve onun sırtına binmiş olmanızdır.

Rüyada sırt görmek birinin sırtını görmek tutum, güç, yük ve duruşu simgeler, aynı zamanda stresli olmayı, üzerinize almış olduğunuz bir yükün altından kalkamamayı ifade eder. Rüyada çıplak sırt görmek borç ve para ilişkilerini simgeler. Bir kişinin size sırtını döndüğünü görmek derin gıpta ve kıskançlık sonucu zarar göreceğiniz manasını taşır. Rüyada sırtüstü uzanmak ya da sırt üstü uzandığını görmek, sırtüstü yatmak veya sırtüstü yattığını görmek olayları olduğu gibi kabul ettiğinizi ifade eder. Rüyada başkasının sırtını yıkamak görülen kişiyle alakalı açıklanır ve o kişinin yükünü paylaşmak, ona destek olmak niyetini temsil eder. Rüyada birini sırtlamak veya sırtında taşıdığını görmek taşıdığınız kişiyi etkilemek, onu kontrol altına almak, onu yönetmek arzunuzu gösterir ve başaracağınızı temsil eder.

“Rüyada Sırt Görmek” için 4 yanıt

Rüyada sırt yıkamak
Hayırdır inşallah, bende rüyamda eski erkek arkadaşımın sırtını yıkıyordum banyoda, bu neye çıkar?

Remziye selam, eski erkek arkadaş hakkında açıklama rüyada eski erkek arkadaşını görmek sayfasında yer almaktadır. Onun sırtını yıkamanız ise onu kontrolunuz altına almak istediğinizi anlatmaktadır. Belki de bu nedenle onu kaybetmiş olabilirsiniz.

Sırtında yılan görmek
Rüyamda sırtımdan yukarı kıvrana kıvrana siyah yılan çıkıyordu. Kıvranışlarını çok net hissettim. Elbisemi çıkardım yılanı sarıp yere attım ama yılanı sırtımdan zor kopardım. Sonra ondan kaçtım.

İyi günler. Rüyamda bir hafta kadar önce ayridigim sonra merak edip tekrar mesaj attığında eski sevgilimi gördüm. Konuşuyorduk rüyamda yüz yüze içim buruktu. Hatta ayni yerde beraber kaliyorduk. Bana sırtını döndü hatta sırtına dokundum. Çizgi gibi birşey vardi sırtında. Çok merak ediyorum bu rüyanın ne anlamı olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir