Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Sisli Yol Görmek

Rüyada sisli yol görmek neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda sisli bir yolda kızım ile yol kenarında yatıyorum. Hava aydınlık ama sisli, Yol otoban gibi , geniş ve düz bir yol . Kızımla emniyet şeridinde sarılarak uyumaya çalışıyoruz. Anlamını öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

Rüyada sisli yol görmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda kimi arayışlar içinde olduğunuzu ancak ne yapacağınıza karar veremediğinizi işaret ederken yakın çevrenizden yardım alacağınızı simgelemektedir. Rüyada sis görmek, bulunduğu ortamı ya da evin içini sisli görmek rüyayı gören kişi hakkında bir takım sorunlarla beraber şaşırtıcı olayların gerçekleşeceği ve bir tehlikenin yaklaşmakta olduğuna haber verir. Rüyada kendisini sis içinde yürürken görmek, yakın çevrenizden yardım alacağınıza işaret eder.

 

“Rüyada Sisli Yol Görmek” için 3 yanıt

Rüyada sisli havada uçuruma düşmek
Sisli bir gecede babamin son model beyaz mersedesiyle ucurumdan asagi dustugumu gordum. Yere carptigim anda hic Kan Gormedim. Lakin gozumu actigimda heryer bembeyazdi. Öldugumu kabul ederek riza icerisinde ruhumu teslim edisimi gordum. Ardindan hemen uyandim.

Rüyada sisli hava görmek
Ruyamda insanlarla dolu bir evin içindeydim. Havada net görmemi engelleyen bir sis vardi. Duzgun nefes alamiyordum. Sonra evin balkonunun kapisini actim serin ruzgari ve oksijeni hissettim. Aya baktim dolunay seklindeydi. Sonra aya dogru uctum. Aya belli bir mesafeye kadar geldim. Geriye baktigimda baska her yer karanlikti. Aya bakarken Allah`a dua ettim “Allah’ım sana daha yakin olmak istiyorum” diye yineleyerek dua ettim. Bir guc beni hizla aya yaklastirdi. Sonra buğulu olan ruyam bir anda netlesti. Bir odanin icine girdim. Buyuk bir sahne vardi. Sahnenin ustunde buyuk bir taht. Tahtin uzerine oturmus ayi gordum. Arkasinda solda Kur an i Kerim duruyordu. Bi kilifin icindeydi. Ust sol kosesi acikti arapca kelimeler gorunuyordu ve yesil bir hatla kosesi suslenmisti. Sahnenin önü camdan vitrinlerin ustunde basari odulleri sertifikalar kucuk hayvan heykelcikleriyle suslenmisti. Sahneye dogru yaklastim. Hatta bi an kedi heykelini elime alip baktim. Sonra napiyorum ben deyip tekrar yerine koydum. Ve Kelime i sehadet getirdim. Basimi kaldirip sahneye bakacagim sirada uyandim. Tesekkur ederim simdiden. Allah razi olsun.

Gördüğün insanlarla dolu ev aslında bir kalabalığa gireceğine delalet ederken, net görmeni engelleyen sis ise bu kalabalıkla birlikte şaşırtıcı gelişemeler yaşayacağına işarettir. Rüyanın devamında meydana gelen olaylar ise yaşamının manevi yönünde bir çok gelişmeler yaşayacağını, kişisel gelişim bakımından büyük ilerlemeler elde edip, huzur ve başarıya kavuşacağını belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir