Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şişe Açacağı

Rüyada şişe açacağı neye delalet eder?

Ben rüyamda geçen ayrıldığım eski sevgilimi ve uğruna beni terk ettiği yeni sevgilisini gördüm. Daha 2 öncede farklı şekilde görmüştüm. Onu zamanında çok fazla sevmiştim, eskiden benim için değerliydi ama ben onun için bir şey ifade etmiyormuşum. Neyse rüyama dönmem gerekirse, rüyamda eski sevgilim ve yanındaki kız deniz kenarında birbirlerine sarılarak oturmuş, denizi seyrediyorlar, oturdukları bankta 2 tane kadeh, bir içki şişesi ( şarap mı yoksa başka bir şey mi anlamadım) ve bir şişe açacağı var.

Kız şişeyi açmak istiyor, biraz uğraşınca şişe açacağı kızın avucunun içine batıyor ve “ayy” diye çığlık atıyor, ben de uzaktan “oh olsun, inşallah daha beter olasın” diye beddua ediyorum. Bu ne demek. Saygılar. 25, kadın, çalışıyor.

Rüyada şişe açacağı görmek yorumu

Rüyada şişe açacağıDeğerli okurum, sevdiği ve değer verdiği kişiden ayrılan veya onu kaybeden insanlar o kişiyi sık sık rüyalarında görür. Bu kaybetmenin acısına o insanın henüz alışamadığını gösterir. Bu aynı zamanda bazı pişmanlıkların da ifadesi olabilir, lütfen eski sevgili analizi sayfasını inceleyiniz. Rüyada kadeh görülmesi rüya sahibi için ruhsal gelişim işaretidir kişinin iç dünyasına ilişkin bir arayış içinde olduğunu ifade eder.  Rüyada şişe görmeniz ise mutlu olacağını ve saygınlık kazanacağınız gelişmelere delalet eder.

Rüyada şişe açacağı yani tirbuşon görmek kişinin zihinsel bakımdan bir tatminsizlik yaşadığını gösterir, bu tatminsizliğin tehlikeli durumlara yol açabileceği gerekçesiyle onun arzularını frenlemek için bir uyarı olarak dikkate almalıdır. Rüyada şişe açacağı kullanmak veya tirbuşon kullandığını görmek eğer rüyayı gören kadınsa evliliğe, eğer rüyayı gören erkekse devlet kapısında gireceği bir iş ve saygınlığa işaret eder. Bir tirbuşonu kırmak hayalperest, tehlikeli çevre gösterir ve o eğilimleri terk etmeniz gerektiğini anlatır.

Tirbuşonun kızın eline batması sonucu ona beddua okumanız ise aslında gerçek yaşamda kendi hatalarından kaynaklanan bazı sorunlar için daima başka birini suçlama huyunuz olduğunu temsil etmektedir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir