Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Şişe Görmek

Rüyada şişe görmek ne demektir?

Bende rüyam hakkında yorum isteyecektim sizlerden. Rüyamda bir köpek görüyorum ve şişe ile süt var ve sürekli onu besliyorum, gittiğim her yerde sürekli peşimden geliyor. Süt ise bildiğimiz marketlerden aldığımız bir plastik şişe içinde elimde dolaşıyorum ama dediğim gibi sürekli onu besliyorum. Bir ara kurtulmak istiyorum ondan ve elimdeki süt şişesi ile diğer kedi ve maymuna benzer ama kesinlikle maymun değildi, iki ya da üç hayvanı beslemeye çalışıyorum ama bir süre sonra onları bırakıp yine o köpeği besliyorum, tabi bu arada o köpekte diğer hayvanlar ile kısa bir kıskançlık krizi geçirdikten sonra alışıyor aynı anda beslenmeye. Dediğim gibi sonrasında onları bırakıp yine köpeği besliyorum. Bu köpeği süt ile beslemek neyin göstergesi olabilir acaba. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada şişe görmek yorumu

Rüyada şişe görmekGördüğünüz köpek hakkında geniş açıklamayı köpek rüya yorumu sayfasında okuyunuz.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda sizin gelişmiş bir karaktere sahip olduğunuzu, hayatta mükemmel bir ebeveyn olduğunuzu veya olacağınızı, yaşamınız boyunca hep mutlu kalacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada şişe görmek mutlu olmak ve saygınlık kazanmayı ifade eder. Kırık şişe, üzüntü ve acı habere, şişenin kırıldığını görmek, eşinizin veya bir tanıdığınızın vefatı olarak yorumlanır. Cam şişe, sağlık ve afiyete işaret ederken, plastik şişe veya pet şişeler önce emniyete önem verdiğini ifade eder.

Rüyada şişe mantarı görmek sizin değişik durumlara karşı uyum yeteneğinizi göstermektedir. Karmaşa dönemlerinden yetenekleriniz sayesinde çıkabildiğini ifade eder.

“Rüyada Şişe Görmek” için 3 yanıt

rüyamda komşumuza kola şişesinde içi dolu buyuk balıklar vardı, komşumuzda çok seviniyordu ve diyordu bir sürü balıgımız oldu diyordu.

Rüyamda bir pet su şişesini sıkıp dibinden kıl çıkardığımı gördüm. Sonra bu kılları şişeden kopardım.

Hilal merhaba, bu kısa rüya aslında oldukça derin bir anlam taşımakta ve hayatta arzuladığın itibar ve kariyer sahibi olmak arzun için kendi emeklerin ile önce maddi güce kavuşacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir