Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şişman Birini Görmek

Rüyada şişman birini görmek ne demek?

Merhaba ben 21 yaşındayım ve nişanlım ile birlikte yaşıyorum. Evli gibiyiz hatta annesi ve iki erkek kardeşi de bizimle yaşıyorlar. Rüyama geçeyim. Rüyamda sevgilim var ama onu hem tanıyor hem de tanımıyor gibiyim. Çok tanıdık geliyor sanki. Neyse onunla ağaçlık yeşillik bir yerde dolaşıyoruz. Burası daha çok piknik alanı gibi bir yer. Bir apartmanın önünden geçerken, ikinci katta şişman bir adam görüyorum. Elinde bir şey var ve sanki beni tehdit ediyormuş gibi bakıyor bana ve o evde tuhaf şeyler olduğunu hissediyorum.

Daha sonra sevgilimle bir grubun içinde oluyoruz. Aniden deprem gibi bir doğal afet oluyor, yer yerinden oynuyor, ben de dua ediyorum. Sonradan kurtuluyoruz. Grubun içinde küs olduğum eskiden çok yakın olduğum bir arkadaşım var. Onun yanına geliyorum ve evdeki o adamı görüyorum. Penceresinden bana bakıyor, ben de ona çok kötü bir el hareketi yapıyorum. Sonra da buna çok gülüyorum. Uyandığımda biraz korkmuştum.

Rüyada şişman birini görmek tabiri

Ezgi merhaba, lütfen önce rüyada sevgili sayfasını inceleyin. Rüyada ağaçlık yerde dolaşmak rüya sahibi kişinin gerçek hayatında huzura kavuşmak için bazı şeylerin cevabını aradığını ve yakın zamanda bu cevaplara ulaşacağını gösterir. Ancak şişman adamın tehdit eder gibi bakması biraz karışık.

Rüyada şişman birini görmek refah anlamına gelirken aynı zamanda büyüme, genişleme simgesidir ve rüyayı görenin bilgisi ve deneyimleri sayesinde kariyerinin artacağını gösterir. Bu statü artışı saygınlık kazanmak olabileceği gibi işinde yükselme şeklinde de olabilir. Bakınız rüyada şişman sayfası. Görülen insanın bir adam olması aynı zamanda şansının ve bahtının açılacağına işaret olabilir. Ancak onun size tehditkar baktığını görmeniz kendinizi baskı altında hissettiğinizi, umarsızlık duygusu yaşadığınızı veya kimi iç korkularınız olduğunu ifade etmektedir, bakınız rüyada tehdit görmek sayfası. Yani buradan çıkan sonuç; kendinizi rahat hissettiğinizde önünün açık olduğunu anlatmaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşamınızda ani bir değişilik olacağını, ilk zamanlar zorlanmanıza karşılık bu değişikliğin hakkınızda hayırlı olacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Şişman Birini Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben rüyamda ablamla beraber bizim apartmanın içindeydik dışarıda ağzında el feneri olan sersem yaşlı şişman bir adam vardı ablam kapıyı açtı adam hemen içeri girdi beni bıçakladı ama ben adamın karnına parmağımı bastırınca bir delik vardı neyse sonra adam 360 Gün içerisinde bana para getireceğimi söyledi ablam adamı itiyorudu ağlıyordu hala etkisi altındayım lütfen açıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir