Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Şişman Görmek

Rüyada şişman birini görmek ne demek?

Ben bir insanı 6 yıldır seviyorum, sevdiğim insan hep bana çevresini örnek göstererek “mutsuz olacağıma inandığım için evlenmeyi düşünmüyorum” deyip, bana hayır diyor. İstihare yaptım, gece rüyamda büyük ve ince, uzun bir karpuz gördüm.

sonra şişman bir akrabamı gördüm, elinde bıçak vardı, bıçağı istedim karpuzu kesmek için bıçağı elime alırken “ya vahhap” dediğimi gördüm, sonra dışı yeşil, içi beyaz, başı kesik halde ateşin içinde ince uzun karpuz gördüm, rüyanın yorumunu bekliyorum.

Rüyada şişman görmek tabiri

Rüyada karpuz görmek, genellikle kişinin iç dünyası, gönül ilişkileri hakkında bilgi verir. Rüyadaki büyük, ince, uzun karpuz ise rüyayı gören kişinin hayırlı gelişmeler yaşamasına delalet eder. Rüyayı görenin yaşamında olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşanacağını, kişinin istekleri ve arzularının gerçek olacağını, işlerinde bereket ve bolluğa kavuşacağını işaret eder.

Rüyada şişman birini görmek refah anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda büyüme, genişleme simgesidir ve rüyayı görenin bilgisi ve deneyimleri sayesinde kariyerinin artacağını gösterir. Bu statü artışı saygınlık kazanmak olabileceği gibi işinde yükselme şeklinde de olabilir.

Rüyada şişman olmak hayatınızda bir şanslı değişikliği ya da daha hoşgörülü olmaya başladığınızı ifade eder. Rüyada şişman olduğunu görmek aynı zamanda ummadığın bir anda kavuşacağınız mutluluğa ve feraha işaret olabilir. Yakın bir sürede şansının açılacağı günlere girmeyi temsil edebilir.

Rüyada bir başkasını şişman görmek gerçek hayatta olmamasına karşın rüyanızda tanıdığınız birini şişmanlamış olarak görürseniz o kişi hakkında hayırlı gelişmeler olacağını ve ondaki güzel gelişmelerden sizinde sebepleneceğini gösterir.

“Rüyada Şişman Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, 22 yaşında bekar, erkek öğrenciyim. Maddi yönden güçlenmek için iş yapmaya çalışıyorum. 4 yıldır görmediğim eski sevgilimi unutup başkasına bağlanmak istiyorum, ancak olmuyor.
Rüya : Hala unutamadığım eski sevgilim kızgın bir şekilde evimin kapısına gelmişti, annemle konuşuyorlardı. Bekledim ve dayanamayıp aralık olan kapıyı açıp yanlarına girdim. Gittiğimde konuşmuyorlardı ve eski sevgilim sinirli bir şekilde bana bakıyordu, çok şişmanlamış bir haldeydi. Bende sinirli, kinli ve nefret eder bir şekilde ona baktım baktım ve içeri geri girdim. Gidip aynaya baktım gözlerim kapanacak kadar kısık bir şekildeydi. Rüyamda da ona hala aşıktım ancak kinliydim, o da nefret ediyor gibiydi. Yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir