Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Şişman Kadın Görmek

Rüyada şişman kadın görmek neye çıkar?

Rüyamda ailemle birlikte bir binaya yerleşmişiz, dışarıda durum kötüymüş. Bir anda çok şişman bir kadınla asker gibi bir adam binayı basıyor. Kadın vücutta kimi noktalara dokununca etkisiz hale getirebiliyormuş. Babama abime anneme saldırıyor, ben de kadına saldırıyorum, saçını çekip tokat atıyorum, benim sol boşluğumda bir yere dokunup acı veriyor, ben de kolunu ısırıp tekme atıyorum.

Kadın sonra uzaklaşıyor. Erkek arkadaşım beni arıyor ağlayarak anlatıyorum ama umursamıyor. Ben telefonda onunla konuşarak yürürken binanın üst katında karşılaşıyoruz. Telefonu kapatıp yüz yüze konuşuyoruz kadının morarttığı sol kolumu gösteriyorum konuyu değiştiriyor pek ilgilenmiyordu.

Rüyanın unsurları: şişman kadın, asker adam, saldırmak, saç çekmek, tokat atmak, kol ısırmak, tekme atmak, erkek arkadaş.

Rüyada şişman kadın görmek tabiri

Merhaba, rüyada kadın görmek işinizde yükseleceğini ya da Ticaret hayatına gireceğinizi, eğer Ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Kadınlar bereket ve üretkenlik sembolüdür. Şişman kadın görmek bolluk müjdesidir.

Kadın ile aranızda geçen olaylar ise bu bolluğa kavuşmak için vermeniz gereken kimi mücadeleler olduğunu göstermekte, rüyanın sonunda arkadaşınızın sizi umursamaması ise bu mücadeleyi kazanmak için kendinize güvenmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Şişman Kadın Görmek” için 3 yanıt

rüyamda eski sevgilimin şişman bir kadınla evlendiğini ve o kadını sakladığını gördüm, yorumlarsanız sevinirim.

Eski sevgilisinin evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda bir memnuniyet içinde olduğunuzu ifade eder. Bu başladığınız yeni bir projede başarı, yeni ilişkinizde mutluluk, bir sınavı kazanmak gibi bir konu olabilir.

rüyamda tanımadığım sarışın şişman bir kız sürekli abur cubur yiyordu yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir