Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanlamak neye işaret eder?

Rüyamda hayır olsun çok şişman oluyorum, kendime bakıyorum dışarı çıkmak istemiyorum sonra yerde ekmek görüyorum yerden kaldırıyorum, yan yana uzun uzun insanlar görüyorum, oradan gidiyorum, çıktığım yerde tanımadığım esmer bir erkek elinde kırmızı gül demetiyle beni bekliyor, uzatıyor gülü gülümsüyor “ben alamam, çok utanırım alışkın değilim” diyorum.

Sonra bana “hemen evleniriz” diyor, bende “olmaz en az 1 yıla olur” diyorum, sonra kızlara baktığını görüyorum, “istemiyorum seni” falan diyorum sonra bir kız çocuğu oluyor onu seviyor oluyor, bende kız çocuğu ne kadar güzel ve bu oğlanın ne güzel çocukları olur diye düşünüyorum. yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada şişmanlamak yorumu

Rüyada şişmanlamak iyiye işaret eder ve rüyada şişmanladığını görmek yaptığınız değişiklikler hayatınızı olumlu yönde etkileyecek manası taşır. Şişman insan görmek zenginlik olarak, mal ve mülk sahibi olmaya yorumlanır. Kilo aldığını görmek de aynı manadadır.

Rüyada bir erkeğin elinde kırmızı gül görmeniz aşka, tutkuya, arzuya, kadınlığa, birlikte olmak, bir araya gelmeye ve romantizme işarettir. Tanımadığınız bu kişiden gül almanız ise duygusal yönden yalnızlık hissettiğini, daha fazla önem verilmek veya daha çok beğenilmeyi istediğini gösterir.

Rüyanız işte bu noktadan sonra saçmalamaya başlamış ve eski Türk filmleri senaryosuna dönüşmüş adeta adamın sadece gözlerinin önce kör olup siz gözlerini öpünce yeniden görmeye başlaması eksik kalmış. Yorum bu kadar.

“Rüyada Şişmanlamak” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda ölmüş olan dedemi şişmanlamış gördüm. Kendisi normalde zayıftı ama rüyamda çok şişmandı. Ayrıca kendisi bizimle kavgalı bir şekilde vefat etti. Bunun anlamı nedir?

Dilek merhaba, rüyada ölmüş dedeyi diri görmek aslında sizin uyanık hayatınızda karşı karşıya olduğunu ve çözmekte zorlandığınız bir sorun karşısında bilgisine başvuracak güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu simgelemektedir. Ölünü şişmanladığını görmek konusunda elimizde bilgi yok ama eğer bir miras beklentiniz varsa o konunun beklediğinizden daha fazla bir getiri sağlayacağına işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir