Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyada sivil polis neye işaret eder?

Selamlar, rüyamda sivil polislerin eli bıçaklı birini kovaladığını gördüm. Rüyada sivil polis görmekRüyamda arkadaşlarımla sokakta dururken yukarıdan 3-5 kişi koşarak geliyor, koşan kişilerden 1 kişi bıçaklı diğerleri sivil polis idi. Sivil polisler elinde bıçağı olan adamı yakalamak için kovalıyormuş.

Ne olduğunu anlamadan polislerden kaçan adam, elindeki kelebekli bıçağı ucundan tutarak bana fırlatıyor, bıçak tam boğazımın ortasında bir çöküntü var ya oraya saplanıyor, yere yığılıp kalıyorum, bilincim açık hatta bıçağı boğazımda saplandığı yerden çıkarıyorum, derin bir nefes alıp tutmaya başlıyorum ve elimle tampon yapıyorum çok etkilendim nedir acaba. Komando tarafından 11.03.2013 / 08:37 tarihinde gönderilmiş

Rüyada sivil polis görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba. Rüyada sivil polis görmek rüya sahibinin çevresinde onun haberi olmadan onun iyiliği ve güvenliği için uğraşan, onun iyiliğini isteyen dostları ve sevdikleri olduğunu ifade ederken aynı zamanda yaşadığı bazı endişelerden bir şeylerin vesile olmasıyla kurtulacağına delalet eder. Rüyada bıçaklanmak , bıçaklandığını görmek ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder.

Sonuç olarak rüyanız, gerçek hayatınızda bir duygu karmaşası içinde olduğunuzu simgelerken hem bir taraftan kimi korkular yaşadığınızı ancak öte yandan korunduğunuzu, size destek olan kişiler bulunduğun simgelemektedir. Rüyanın unsurları: bıçaklı birini, sivil polis, bıçaklanmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada polis görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sivil Polis Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda bir sivil polis memurunun beni istemeye geldigini gordum. Ailesi yaninda yoktu ama Diger polis arkadaslari vardi yaninda. Her kizin duymak istesigi seyleri soyluyordu ama ben gercek hayata dayanarak ( muhakkak atiyordur, kopruyu gecene kadar hersey) diye gecirdim icimden. Birde kendisi Ankaralı oldugunu soyledi. Ilk defa boyle bir ruya gordum.
Yorumlarinizi bekliyorum, simdiden tesekkur ederim.
Saygilarimla.

Kimden:yazim
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: polis memuru, kız istemek,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir