Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Siyah Araba Görmek

Rüyada siyah araba görmek ne demektir?

siyah renkli araba görmek

Merhaba, Rüyamda erkek kardeşim, babam ve ben, kardeşimin olan çok şık, yeni bir siyah arabaya biniyorduk. Ben arka koltukta oturuyorum kardeşim arabayı sürüyor. Büyük bir alışveriş merkezinin önünde park ettik. Babam ve kardeşim içeri girdi. Ben arabada kaldım. Ama çok sıkıldım ve arabanın anahtarları kardeşimde olduğu için arabayı kilitlemeden arabadan inip alışveriş merkezine onları aramaya girdim. Bu arada da tedirgindim ya arabayı biri çalarsa diye hızlıca onları aradım ve buldum.

Meğerse kardeşim kredi çekiyormuş bankadan, onun için işi uzun sürmüş. Ben daha fazla oyalanmayayım diye koşarak arabanın olduğu yere gittim. Ama araba yoktu. Çalındığını fark edince oradan geçen şüpheli bir kızı sıkıştırdım. Kız sokaklarda yaşayan bir tipti. O da zorlayınca korktu ve arabayı çaldığını ama fark edenler olunca karşı parkta bırakıp kaçtığını söyledi.

Kardeşim ve babam da durumu öğrendi. Ben, kardeşim ve de kız koşarak parka arabayı bıraktığı yere gittik. İçimden dua ediyordum araba oradadır inşallah diye. Yani ya başka biri de oradan çalarsa diye korkarken uyandım.

Rüyada siyah araba görmek yorumu

Merhaba,

Gördüğünüz rüya yaşamınızda kendiniz hakkında fazla inisiyatif almadığınızı, pasif kaldığınızı, sizin hakkınızda önemli kararları genellikle başkalarının aldığını simgelemektedir.

Rüyanız aynı zamanda sizin hakkınızda kararlar alan kişilerin sizin için fazla yüksek hedefler belirlediklerini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Araba Görmek” için 4 yanıt

Rüyada siyah araba kullanmak
Rüyamda siyah renkli araba kullanıyordum, yanımda eşim ve kızım vardı, birde deniz gördüm mas mavi temiz ve içine girmek için kızımı hazırlıyordum ve denizin etrafında dolaşıyorduk. Bunun manası nedir?

Rüyada siyah arabaya bindiğini görmek
Rüyada ayrılmış olduğum sevgilimin ablam vesilesiyle bir plan yaptığını ve ablamla beraber siyah arabaya binip gidilecek yere gittiğimizi gördüm ve kolanın içinde tek taş gördüm, kolayı içtim, içinden çıkardım hep beraber otururken ayrılmış olduğum kişi diz çökmüş bir şekilde beyaz kalın ortasında nokta şeklinde bir alyans çıkartıyor kutudan ve bu küçük nokta şeklindeki taşın çok degerli olduğunu söylüyorlar, önce orta parmağıma sonra yüzük parmağıma takıp takıp değiştiriyorum, yüzüğün üzerine yapıştırılmıştı taş bunu yorumlarsanız sevinirim

Rüyada kocasının siyah araba kullandığını görmek
Ben siyah arabayla kocamı gördüm, bana görünmeden gitti duvar kenarından o sırada uyandım. Bu ne anlama gelir?

Aynur merhaba,
Rüyada kocanı görmüş olman gerçek hayatta aranızda bazı çözülmemiş sorunlar olduğunu ifade ederken onun siyah araba kullandığını görmüş olman ise onun hayatta beklediği saygınlık, beğenilme, prestij seviyesine ulaşmadığını veya onun öyle düşündüğünü göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir