Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Ata Binen Birilerini Görmek

Rüyada siyah ata binmiş birilerini görmek ne demektir?

Rüyada siyah ata binen birilerini görmekMerhaba, Benim ruyam normal ve sıradan bir rüya diyebiliriz ama bunu hiç unutmayacagim. Rüyamda Arkadasimla bir hazir giyim magazasinda çalışıyoruz, o elbiseleri askilariyla alip vitrine diziyordu, ben ise merdivenin ustune cikmis elimdeki kutulari raflara yerlestiriyordum. O anda merdiven biraz kaydi ve ben kendimi yerde buldum ama hiç ağrı hissetmedim, kafami kaldirinca dort tane siyah renkli ata binmis 4 kişiyi gördüm. Elbiseleride siyah ve atlarin rengi de siyahtı ve bu adamlar hep bir agizdan seslendiler “NEDEN?” arka arkaya hiç durmadan “NEDEN NEDEN NEDEN NEDEN NEDEN” diye haykirmaya basladilar.

Bu haykirmalar bende o kadar derin bir yer yapti ki, beynim duracak gibi oldum, sesler beynimde yanki yapmaya basladi, inanın korkumdan altima yapacaktim, sanki bu adamlar benim ustume gelip beni ezecekler diye korkmaya basladim. Uykudan uyandim, kan ve ter içinde kalmistim, gogsum kalp atislarini kaldiramaz hale gelmisti, pijamalarim terden islanmisti, halen sesleri neden neden neden diye kulagima geliyordu.

Hayatimda hiç bir kez böyle vücudum korkudan sarsilmamisti, bedenen uyanik olmama ragmen beynim halen onların haykirislariyla zonkluyordu, bu adamlarin seslerini hayatim boyunca hiç unutmayacagim, eğer sizinde başınıza bu gibi bir rüya geldiyse bunu bilmek isterim, bu gördüğüm rüyanın kabus veya karabasan olduğunu hiç sanmiyorum. Sitenize saygılar yolluyorum. Nurdan – Izmir.
İpuçları: arkadaş, hazır giyim, giyim mağazası, elbiseler, elbise askısı, merdivene çıkmak, merdivenden düşmek, siyah at, ata binmek, siyah elbise, haykırmak

Rüyada siyah ata binen birilerini görmek yorumu

Rüyanızla ilgili rüya sembolleri kitabıma baktım( Dream symbols ), rüyada siyah giyinmiş bir adam görmek sizin gölgenizi ifade etmekte. İnsan kendini ilk tanımaya başladığında gördüğü, tanık olduğu ilk şey gölgesidir. Bu şuur altınızın karanlık bölgesini temsil etmekte. Yani şu ana kadar bilinçaltınızın yüzeye çıkmamış karanlık yüzü ifade etmektedir. Sizin tanımadığınız yönlerinizi işaret ederken aynı zamanda ilkel kişiliğinizi ya da negatif karakterinizi belirlemektedir.

Muhtemelen karakterinizin bu yönü size bazı nedenler sunmakta veya size nedenler üretip, sebep sormakta ya da size daha mantıklı olmanızı tavsiye etmektedir. Rüyada siyah hayvan ( siyah at) şu ana kadar farkına varmadığınız veya dile getiremediğiniz duygularınızı, isteklerinizi, açıkça ve korkmadan dile getirmenizi önermektedir.

Aile baskısından dolayı söylemekten korktuğunuz şeyler olabilir, onları hiç korkmadan dile getirin der. Atlar aynı zamanda duyguları ifade eder, duygu sembolüdür. Eğer atlar ortalığı toza katarak koşuyorlarsa buda sizin duygularınızın sesine kulak vermediğini ya da hayatınızı daima duygusallık içinde yaşadığınızı belirtir yani hayatta bir prensip sahibi olmadığınızı, duygusal yaklaşım içinde olduğunuzu temsil eder.

“Rüyada Siyah Ata Binen Birilerini Görmek” için bir yanıt

Rüyada ağabeyin ata bindiğini görmek
Kiz kardesim ruyasinda benim kahverengi iri guzel bir ata bindigimi goruyor, beraber onun evine gidiyoruz, eve yetistigimizde ben attan iniyorum, at ise kardesimi kovaliyor. 27 erkek bekar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir