Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah ayakkabı giydiğini görmek işaret eder?

Ben rüyamda çocukken sevdiğim bir çocuktan benim kendi siyah ayakkabılarımı alıyorum ve hemen orada giyiyorum. Ben onları bir yerde unutmuşum o da bulup bana getirmiş ama onları yıkamış, ayakkabı tertemiz görünüyordu, yünlü siyah bir ayakkabı idi.

Sonra ben koşarak anneme gidip “anne ayakkabılarımı bir yerde unutmuşum, Bilgin (çocuğun adı) de bana getirdi” diyorum. Açıklamasını yaparsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. Sevgiler.

Rüyada siyah renkli ayakkabı giymek nasıl yorumlanır?

Rüyada siyah renkli ayakkabı görmek sizin başarıya giden yolunuzda size yardım edecek, destek verecek birileri bulunduğunu simgeler. Bana göre rüyanız bir eski arkadaşınızın yardım edecek kişi olduğunu işaret etmekte. Bu rüya hakkında ayrıntılı bilgi için bakınız rüyada ayakkabı görmek sayfası.

“Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek” için 2 yanıt

Rüyada siyah kıyafet ve siyah ayakkabı giymek
Merhaba ben rüyamda çok güzel siyah bir gece kıyafeti giymişim, saçım makyajım çok güzel olmuş. Ayakkabılarım siyah topuklu diye giymişim. Fakat ayakkabılarımı evde çıkarıyorum, sonra tekrar giymek için gittiğimde bir tekinin lacivert mavi gibi bir renk olduğunu görüyorum. Arıyorum fakat bulamıyorum diğer eşini. Rüyamı yorumlayabilir misiniz. Teşekkürler.

Rüyanız hakkında bilgi sayfada bulunmaktadır, bu bilgilerle mesajı tespit etmeniz lazım.
Size özel olarak zaman ayırmamızı isterseniz sizinde sitemize destek olmanız gereklidir ve bunlar rüya gönder sayfasında anlatılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir