Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Rüyada siyah ayakkabı görmek nasıl yorumlanır?

Hayırlı günler, ben 17 yaşındayım, lise sona geçtim ve hayatımdaki bütün arkadaşlarımı çıkardım diyebilirim. Şuan kendimle mücadele içindeyim. Hayatımda kimse yok bu durumdan hoşnut değilim, belkide tek başıma mücadele vermekten yorulduğum için.

Her neyse, rüyamda yaşlı bir kadını apartmanından üst katından indirmek üzere babetlerimi değilde bir terlik giyiyorum, her yerde de kar var ve merdivenler kaygan, kadını indiriyorum, bakıyorum herkes inmiş servislere binecek. Annem “çabuk git, al babetlerini de gel” diyor, bir akrabamız da “taze fasulye var yukarıda alda gel” diyor, çıkıyorum yukarıya taze fasulyeyi istiyorum, oradaki bayanlar “biz doğradık” diyor, “yemek yapıcaz” diyor elinde de görüyorum. “babetimi kaybettim” diyorum, bir eşini buluyorum diğerini bulamıyorum, diyorum “bulamicam bari şuradaki ayakkabılardan alayım” diyorum, “tamam” diyor, bir topuklu siyah ayakkabı veriyor, önü açık ama ben beğenmiyorum ve daha çok siyah ayakkabı bakmak istiyorum, değiştirip duruyorum. Bunun anlamı ne olabilir?

Rüyada siyah ayakkabı görmek yorumu

Rüyada siyah renkli ayakkabı görmek sizin başarıya giden yolunuzda size yardım edecek, destek verecek birileri bulunduğunu simgeler. Rüyada siyah ayakkabı giymek, siyah ayakkabı giydiğini görmek hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek” için 9 yanıt

ben 13 yaşındayım ve rüyamda topuklu siyah rugan bir ayakkabı giydim çok güzeldi ama yürümekte zorlanıyordum lütfen bununda yorumunu hemen altına yaparmısnıız ?

Arz Ederim;saygılarla…

Eda

Rüyanız gerçek hayatınızda hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgelerken, mütevaziliği elinizden bırakmamanız gerektiğini işaret etmektedir.
.

Rüyada siyah ayakkabı giymek, siyah ayakkabı giydiğini görmek hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler.

Hacer merhaba,

Sayfada yazdığı gibi rüyanda siyah ayakkabı giymek, hedeflerine, hayallerine doğru çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler.

Bir sürü siyah ayakkabı giydiğini görmek ise size destek veren bir çok dostunuz, yakınınız olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir