Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Ayakkabı İçinde Siyah Çorap Görmek

Rüyada siyah ayakkabı içinde siyah çorap görmek ne demektir?

Rüya başlığı : siyah ve çamur

Rüya detayı: rüyamda siyah ayakkabı içine siyah çorap giymişim. Ayağım gözükmesin diye çorabı ayakkabı içine sıkıştırıyorum ama tertemizler, çamurda dikkatlice yürüyorum kirlenmiyorlar. Bu rüya ne anlatmak istiyor? 05 Mayıs 2012, 15:45.

Rüyada siyah ayakkabı içinde siyah çorap görmek neye yorumlanır?

Merhaba, rüyanız hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgelerken yakında bir seyahate çıkacağınızı işaret etmektedir. Rüyada siyah ayakkabı giydiğini görmek hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler. İpuçları : ayakkabı, çamur, çamurda yürümek, çorap giymek, dikkatlice yürümek, siyah, siyah çorap, temiz çoraplar, tertemiz çorap. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Ayakkabı İçinde Siyah Çorap Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ayakkabı üzerine çorap giyen birini görmek
Rüyamda bir arkadasın karısı ayakkabının uzerıne corap gıymıstı. acık renk bır ayakkabı ve aynı renkte bır corap kapalı bır kadın dı ve ona cok hos bır sekılde bakıyordum cok hos gorunuyordu. daha sonrasında ruyamda eşimin bana yalan soyleyıp eve gec geldıgını ve fotoraflar gordum aynı ruyada ne ye cıkar? lutfen yorumlarsanız cok memnun kalıcam tesekkur ederım.

Rüyanızdaki unsurlar birbiri ile alakasız ve bu yüzden bir yorum getiremiyorum.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giydiğini görmek
Rüyamda siyah, bağcıklı topuklu ayakkabı giydim ve çok beğendim, ne anlama geliyor.

Rüyada siyah ayakkabı giymek, siyah ayakkabı giydiğini görmek hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir