Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Beyaz Fare Görmek

Rüyada siyah beyaz farenin manası nedir?

Merhaba, ben rüyamda anneannemin bir derede boğulmuş olduğunu ve getirilip bahçemizin ortasına yatırıldığını gördüm. Üzeri örtüyle kapalıydı, bu ne anlama geliyor acaba ?

2. Rüyamda da, bir pencere kenarındayım. 2 kanatlı pencere hafif aralık, bahçeli bir ev. Pencerenin hemen önü bahçeye bakıyor, etrafı seyrederken yerde bir tane siyah beyaz fare görüyorum. Sonra birden çoğalıyorlar 3-5, 10 – 20 tane oluyorlar, pencerenin o aralık yerinden içeriye üşüşmeye çalışıyorlar. Gücüm yettiği kadar pencereyi itiyorum kapatmak için ama aradan içeri giriyorlar.

Bu ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkür ederim. Emre tarafından 02.03.2013 / 01:04 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: derede boğulmak, birinin boğulduğunu, pencere, bahçeli ev, eve fare girmesi.

Rüyada siyah beyaz fare görmek tabiri

Emre Merhaba. Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek , yardıma gereksinimi olan bir yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir.

İkinci rüyanızda farelerin eve doluşması ise çocukluk döneminden kalma bir endişeniz olduğunu belirtir. Bu rüya aynı zamanda umarsızlık içinde kalacağınız bir olay yaşama habercisi de olabilir. Daha ayrıntılı bilgiyi rüyada fare görmek sayfasında araştırabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Beyaz Fare Görmek” için bir yanıt

Rüyada bir farenin yanağını öptüğünü görmek
Rüyamda ben uyurken babam avucunda bir siyah beyaz alacalı fare ile geliyor ve yanağımı fareye öptürüyordu. Bu ne demektir, lütfen yardım edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir