Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Beyaz Kedi Görmek

Rüyada siyah beyaz kedi görmek ne demektir?

Rüyamda siyah beyaz kedi gördüm. Odanın kapısını açtığımda siyah beyaz bir kedi ve kapıdan aynı kediden bir tane daha giriyor. Giren kedi konuşuyor ve bana iki ya da üç kez “ekmek ekmek ekmek” diyor ve beni beklemeye başlıyor. Korkuyorum ama ona ekmek vermeye gidiyorum, bu kadar, bu rüyanın manası nedir. 37 yaş-bayan-bekar. 28. 01. 2010 / 22:26 tarihinde gönderilmiş

Rüyada siyah beyaz kedi görmek neye yorulur?

Rüyada siyah beyaz kedi görmek yakın gelecekte kimi tehlikeler hissettiğinizi simgeler. Hayvanların rüyada konustugunu görmek, insanin dogaustu bir kabiliyetini ve supergucunu temsil eder, onun bize vermek istedigi mesaj, akil ve zeka sahibi olmayı belirtir. Ruyada konusan hayvanın başka bir yorumu ise başarmak istediginiz herhangi bir konuda gerekli potansiyele sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada kedi görmek konusunda detaylı bilgi için lütfen rüyada kedi görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Beyaz Kedi Görmek” için 2 yanıt

rüyamda siyah beyaz 8 tane kediyi bir adama teslim ettim lakin teslim ettiğim ev annemın kızlık eviydi, adamı ise hiç tanımıyorum, başını görmedim, sadece belden aşağısını gördüm.

ondan sonraki rüyamda ise ölen teyzemi gördüm, “8 tane kediyi bu eve bıraktın” dedi “iyi yapmadıgımı” söyledi ikiside birbiriyle baglantılı ama cözemıyorum, lütfen anlamını acıklarmısınız

Ben ruyamda siyah beyaz büyük şişman bir kedi gördüm, bu kediyi sokaktan alip ev kedisi gibi besledim, ona yemek verdim bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir