Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Beyaz Renkli At Görmek

Rüyada siyah beyaz at görmek ne demektir?

Selam, adım Mahmut. cinsiyetim erkek. Mesleğim hem öğrenciyim hem de esnafım, babamla beraber market işletiyoruz, medeni halim, bekarım, Afyon’da oturuyorum. Şimdi rüyamda çocuk hastanesinin önünde, taksi durağının yanında dayı veya dede dediğim biriyle konuşuyorum. bir tane kudurmuş gibi olan siyah ve beyaz renkli bir at gördüm. Çok korkuyordum saldıracak diye, atın ağzını lacivert renkte, bir yastık bağlanmış. Atın sahibi de rüyamda eskiden tefecilik yapmış bir dayım.

At üstüme doğru geldi, ağzındaki yastığı çıkarmış bir şekilde ve salyası akar şekilde geldi. Kaçamadım, arkamda çocuk hastanesinin demirleri vardı. At ön ayaklarını kaldırıp iki elimi de tırmaladı, atın tırmaladığı yerden kan gelmiyordu, çizikler vardı ama çok pis bir koku geliyordu. Sanki hayvan pisliği gibi kokuyordu.

Hastaneye gitmeye çalıştım, dayı veya dede dediğim kişi kuduz olmamışsındır veya kuduz aşısı yok, kalmamış gibi laflarla rahat bir şekilde göndermemeye çalıştı. O anda atın sahibi olan dayım geldi, ardından da arabayla babam geldi. Hastaneden de hızlıca atın sahibi olan dayımın karısı çıktı. Bbabam, dayım rüya esnasında bu duruma gülerek tepki verdi. Sonradan da uykudan uyandım, çok korktum. Lütfen en kısa süre içerisinde ne anlama geldiğini açıklamanızı istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim. 01.12.2009 / 12:15 tarihinde gönderilmiş

Rüyada siyah beyaz renkli at görmek neye yorulur?

Rüyada siyah beyaz renkli at görmekBüyük tabiri ustaları rüyada at görmeyi bolluğun, bereketin, zenginliğin simgesi olarak ifade eder. Hayatta çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız anlamına gelir. Ancak rüyanız hayatınızda dikkat etmeniz gereken kimi tehlikeler olduğunu uyarmaktadır. Çevrenizdeki insanlara, yakınlarınıza, arkadaşlarınıza sırlarınızı fazla vermeyin, kararlarınızda dikkatli olun demektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada at görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Beyaz Renkli At Görmek” için 2 yanıt

Rüyada odasına bir at girdiğini görmek
Merhaba, ben rüyamda odamdayım, oturuyorum. Odanın kapısı açık. Odam biraz karanlık gibi sonra içeriye siyah ,uzun ama gövdesi kısa bir at giriyor. Atın üstünde başka biri var bana bakıyor. Bende ona bakıyorum. At çok güzel, temiz ve bakımlı bir attı . Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Çok merak ediyorum anlamını

Melis selam, gördüğün rüya gerçek hayatında birini desteği ya da vesile olmasıyla amacına ulaşmaya ya da murada ermeye işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir