Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Çarşaf Giymek

Rüyada siyah çarşaf giymek ne demektir?

İyi günler. Ablam rüyasında sevgilisiyle yolda yürürken araba görmüş, bu araba ya ablama çarpacakmış ya da sevgilisine. Araba ablama çarpmış, yerden kalktığında kendini siyah çarşaf içinde görmüş, sevgilisi çarpan kişiye kızmış. Sizce bu rüyanın anlamı nedir ?

Rüyada siyah çarşaf giymek yorumu

Buse merhaba, rüyalar gören kişiye göre açıklanır, bu nedenle burada yapılacak yorum ablanız hakkındadır. Lütfen sağlıklı bir rüya analizi için mümkün olan tüm detayları da veriniz.

Rüyada araba görmek güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller, modern yaşam sembolüdür. Ablana araba çarpması bu çarpma sırasında ölüm olmadığı için ablanın bundan sonraki yaşamında daha isabetli kararlar vermeye başlayacağına delalet eder.

Rüyanın en ilginç yanı ablanın kaza sonrasında kendini siyah çarşaflı olarak görmesidir ki rüyada siyah çarşaf giymek kişinin yaşamda bazı tezatlar içinde olduğunu gösterir. Önünde bereketli, sağlık ve bolluk olan, mutluluk dolu bir dönem olduğunu fakat görünümü, davranışları ya da bazı huyları yüzünden yaşadığı iç sıkıntılar sebebiyle bunlara erişemediğini gösterir.

“Rüyada Siyah Çarşaf Giymek” için 3 yanıt

slm ruyamda sevgilimle tartisiyoruz beni istemiyor benim uzerimde siyah carsaf var siyah carsaf giymisim ve sevgilim yuzume bakmiyor kiziyor bana yorumu ne acaba tsk

bir arkadaşım beni rüyasında yarım çarşaflı olarak görmüş elimde mutfak kapları varmış

lütfen yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir