Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Siyah Çiçek Görmek

Rüyada siyah çiçek ne demektir?

21 yaşında öğrenciyim. 1.5 aydır İspanya’da yaşıyorum. Dün gece çok korkutucu bir rüya gördüm ve anlamını öğrenmek istiyorum. Burada biriyle bir ilişkim var fakat karmaşık bir durumdayız. Rüyamda daha önce hiç görmediğim bir yerdeydim. İspanya’daki evimmiş, sahil kenarında bir yerdi fakat bulunduğum yerde deniz yok. İlişki içerisinde olduğum kişi arkadaşları ile birlikte benim evime gelip bana siyah bir çiçek verdi. Fakat kapıdan değil pencereden geldi.

Rüyamdaki arkadaşlarından birini tanıyorum sadece. Diğerleri şaşırtıcı bir şekilde Türktü. Bana çiçeği verdikten sonra gitmek için arkadaşlarıyla pencereye yöneldi ama ben onu durdurdum ve kalmalarını söyledim. Biraz düşündü “tamam” dedi. Buraya kadar sıkıntılı bir şey yok ama sonrasında isyan gibi bir şey çıktı ve birden ortadan kayboldular, sadece önceden tanıdığım arkadaşı yanımdaydı ve onu aramaya koyulduk.

Dışarıda bir sürü insan gördüm bazıları kaçarken bazıları hiçbir şey olmuyormuş gibi oturmaya devam ediyordu. Sanki onlar için tehlike oluşturuyormuş gibi. Ararken bütün arkadaşlarını yaralanmış gördüm, her yer kan içindeydi ve kimi o sanıp yanına gitsem arkadaşlarından biri çıkıyordu ve “ben o değilim, benden uzak dur” diyordu. En son yine bir arkadaşını kendi evimin banyosunda gördüm, yine o sanıp yanına gittim ama değildi ve karın bölgesinde ciddi yaraları vardı. Sonra uyandım. Gerçekten yorumlarsanız çok memnun kalacağım beni derinden etkiledi. Uzun zamandır bu kadar gerçekçi bir rüya görmemiştim. Uyandığımda sakinleşmek için uzun bir süre beklemem gerekti. Teşekkür ederim.

Rüyada siyah çiçek görmek tabiri

Cansu merhaba, görmüş olduğun rüya esas olarak gerçek hayatında bastırılmış bazı korku ve endişelerin açığa çıktığını ve seni strese sürüklediğini temsil etmektedir ki rüyada geçen bazı olaylar bu bastırılmış duyguların terk edilmek veya yalnız kalmak hakkında olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada birinden çiçek almak, birinden kutlama ya da özel anlamda çiçek aldığını görmek sizi beğenen, takdir eden birileri olduğunu simgeler. Güzel karakteriniz ile size hep saygı duyulduğunu gösterir. Ancak çiçeğin renginin siyah olması bir hayal kırıklığına işaret etmektedir, bakınız rüyada çiçek görmek sayfası.

Rüyada isyan görmek rüya sahibinin kendisini bazı zamanlar bir çocuk gibi savunmasız hissettiğini, düştüğü yerden ancak birinin el uzatması ile kalkabileceğini düşündüğünü gösterirken arkadaşının ortadan kaybolması ve onu aramanız ise bir kaybetme korkusu yaşadığınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir