Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Deniz Görmek

Rüyada siyah deniz görmek neye delalettir?

20 yaşında bir genç kızım bekarım rüyamda bir tatil yerinde sakin masmavi bir deniz kenarında kumsalda yürüyordum her şeyden kaçmış gitmiş gibiydim sonra yürüdüm yürüdüm.

Denizi uzaktan görebileceğim bir evin bahçesine geldim denize baktığımda simsiyahtı ve inanılmaz dalgalıydı çok dalgalar vardı ve ben de izliyordum sonra ben tam içimden işte çok büyük bir dalga geliyor dedim o sırada bütün dalgalar geri çekildi toplandı ve bir tsunami oldu fakat hiç bir şeye zarar vermedi daha sonra ben denize bakmaya devam ettim deniz hala simsiyahtı ama dalgalar biraz daha küçülmüştü.

Rüyada siyah deniz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız İç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapmayı simgelemektedir.
Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişikliklerle karşılaşıldığında buna benzer rüyalar görülür. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Deniz Görmek” için 2 yanıt

Şimdi rüyamda tatile gidiyoruz, sevgilim var arkadaşlarım birde kardeşim var yanımızda. Ben kardeşim ve sevgilim denize girmiyoruz çünkü deniz çok siyah ve dalgasız ama diğer arkadaşlarım denize girdiler. Yüzdüler.Anlamı ne olabilir çok merak ettim.
Teşekkürler..

ruyamda sıyah denızın ıcındeydım yuzmuyordum dızlerıme kadardı ve bır kopek vardı guvercını yemeye calışıyordu bende elımde yarım beyaz ekmegı ona dogru attım guvercın kactı kurtuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir