Kategoriler
Renkler

Rüyada siyah dişli adam görmek

Rüyada siyah dişli adam görmek neye işaret eder

Merhabalar, Ben Adnan, sizi ve internet sitenizi uzun zamandır takip etmekteyim, fakat son zamanlarda gördugum ruyalar bir hayli karısık, internet sitenizde ve diger ilgili sitelerde tam anlamıyla acıklayıcı bir yorum bulamadım ve bir umutla size ruyamı iletiyorum ve simdiden tesekkur ediyorum

01.03.2014 tarihi aksamını 02.03.2014 e baglayan gecenin ilk sabahı aksam 3 sıralarında uykuya daldım, Ruyamda bir aksam uzeri denizin tam yanında bulunan bir futbol sahasındaydım, kaleye cok yakındım, kaleye dogru yaklasan bir futbolcu vardı, birden bire kalecinin yanında urkutucu, dişleri siyah olan bir adam belirdi, bu kisi bir cindi, ona o kaleciyi öldürmesini fısıldadı önünün açılması için, o futbolcuda önce kaleciyi dövdu sonra eliyle denize fırlattı.

Sonrasında baska bir sahneye ısınlandım, 5 kisi tek bir tuvalete aynı anda tuvaletimizi yaptıgımızı gördum, bunu hatırlarken bile kendimi cok tiskinc hissediyorum, bu 5 kisiden biri yakından tanıdıgım bir buyugum ama akraba degil, sonrasında 5 kisiden 3 u gidiyor o tandıgım kisiyle ikimiz kalıyoruz, sonra oda gidiyor, ben bir sure daha orada kalıyorum , sonrasında tuvalet tıkanıyor.

Arkasından yine baska bir sahneye ısınlanıyorum, bu sefer metrodayım, yanımda bir çanta var, poşet icinde de eşofman ya da yelek benzeri bir giysi var, önümde de kel bir adam var dikkkatlice baktıgım ama bu adam kesinlikle hırsız tipli bir adam degil iş adamı gibi yakışıklıca bir adam, sonrasında cantamı alıyor ve gidiyor, bense hic tepki vermiyorum, sanki almasını istiyormusum gibi, sonrasında cantanın calındıgını fark ediyorum.

Devamında yine baska bir sahneye ısınlanıyorum, bu sefer Kıbrıs’ta bir sahildeyiz, en yakın arkadasım iremle sahilde yuruyoruz annesi biraz daha geriden bizi takip ediyor, sahilde bir taş var ama betonla örulu bir duvar gibi fazla yuksek degil, o duvarın ustu oldugu gibi cesit cesit farklı kızaltılmıs balıklarla dolu, o balıkların ustune basa basa gidiyoruz, sonrasında bir yerde oturuyoruz, oturdugum yerden bir kırlangıc balıgı alıyorum kızartılmıs, balıgı yiyorum ve ne kadar lezzetli oldugunu söluyorum, sonrasında ailemle bir sekilde konusuyorum , oranın cok luks bir yer oldugunu söyluyorum,

Tüm bunlar birbiriyle baglantılı olabilir mi? cok merak ediyorum, işin garip kısmı ben ruyaların gercek yasantımı ve gelecegimi gösterdigine asla inanmazdım, ta ki bundan 4 hafta önce ruyamda bir saksı ve saksı icin bir cicek aldıgımı görene kadar, askerlikle ilgili kafama taktıgım erteletme isleri vardı ve cok rahat bir sekilde halllettim, halllettikten 5 gun sonra sitenizden o gördugum ruyanın anlamına baktım, kafanıza taktıgınız isleri cok iyi bir sekilde halledeceksiniz diyordu, birebir aynısı cıkmıstı ben adeta şok oldum ve şuanda da inanılmaz bir merak icerisindeyim, tek umudum sizsiniz, simdiden guzel yorumlarınız icin tesekkur ederim iyi calısmalar.

Takma isim :Macera Pesinde Beyaz Cocuk
Yaşınız : 19
Cinsiyetiniz : erkek
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : Fotoğraf Sanatcısı, Fırıncı, Senarist, Tiyatrocu, Grafiker
Ruh haliniz : heyecanlı

Rüyada siyah dişli adam görmek nasıl yorumlanır

Adnan merhaba,

Öncelikle bir sitemimi yazarak cevaba başlamak istiyorum. Sitemizi takip ettiğini yazmışsın, yararlı bilgiler bulduğunu belirtiyorsun ama bize destek vermeye sıra gelince bir şey yok. Ruyabul.com’ u beğenmek, facebook sayfanda üç kelime yazıp bir link vermek bu kadar zor mu? Sizler bu desteği bizden esirgediğinizde sitemizdeki içeriği bire bir çalıp bunları sitelerinde yayınlayan şerefsizler Google aramalarında bizim yazımızla bizim üzerimizde çıkmakta, insanları aldatmaktadır.

Gördüğün rüya genel hatlarıyla uyanık hayatında özellikle iç dünyanda kaos seviyesinde büyük çalkantılar yaşadığını, aradığın huzuru bulamadığını, bu yüzden kafanın çok karışık olduğunu ve bu kafa karışıklığı yüzünden yaşamının tüm yönlerinin  olumsuz etkilendiğini göstermektedir.

Rüyada siyah dişli adamı gördüğün bölüm yaşamınızda bir takım dengesizlikler ve düzensizlikler olduğunu ifade etmektedir. Bu durum sizde öfke birikmesine sebep olmaktadır.

Tuvalet gördüğün bölüm ise yaşamındaki rahatlama isteğini göstermekte, üzerindeki yük veya sıkıntıyı atamadın için bunun özellikle iş yaşamını negatif etkilediğini göstermekte, elindeki işi yarım bıraktığını ya da bırakacağını göstermektedir.

Rüyada metroda olduğunu gördüğün bölüm; merak, öğrenme, keşif yönünüz hakkında bilgi vermekte meraklı, öğrenmeye açık, keşfetme arzusuyla dolu bir insan olmakla birlikte öğrenme konusunda önceliklerde hatalı yol izlediğini, öncelikle kişisel gelişimine önem vermen, iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı ayırma konusunda halen yetersiz olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada Kıbrıs’ta olduğunu gördüğün bölüm, aslında şanslı biri olduğunu işaret ederken üzerindeki yorgunluk ve yalnızlık ile kendini ifade konusundaki sıkıntıların yüzünden bu şansı iyi değerlendiremediğini göstermektedir.

Sonuç: gördüğün rüya şanslı, çalışkan, yetenekli, meraklı, iyi bir karaktere sahip birisi olmana karşılık hayatındaki önceliklerde hatalı seçim yapman ve yaşamın bileşenlerine gereken önemi ( veya zaman ayırma, ilgilenme) vermeme yüzünden, gereksiz yere kendini yorup, kafa karışıklığı yaşadığını anlatmaktadır.

“Rüyada siyah dişli adam görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Rüyamda bir evin tadilatının ve dekorasyonunun yapıldığını görüyorum. Bu ev galiba benim evim değil. Tadilatı yapanlar tanıdığım bir fırıncı ustası ve oğlu. Rüyamda dikkat çeken yer ise sonradan bir kanepe yapılmasına karar verilmesi ve yapılması. Yapılan kanepe yeşil ile mavi arasında bir renk yeşile daha yakın. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir