Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Siyah Elbiseli Erkek Görmek

Rüyada siyah elbiseli erkek görmek neye yorulur?

Merhabalar, ben dün bir ruya gördüm ve cok etkisinde kaldim, ruyamda aksammis, uzaktan gelen at arabasina binmis bir adam bana yaklasiyor ve at, at arabasi siyah ayrica adam simsiyah giyinmis yuzu dahi gozukmuyor sesinden biliyorum erkek oldugunu, benim yegenimi arabasina alip goturmek istiyor, baska bir adama bu kim diyorum, baska diyarda yasiyor diyor.

Siyahli adamda baskasindan öc almak icin benim yegeni kacirmak istiyor ve aliyor at arabasina bende biniyorum nereye diyorum asya kitasina goturcem diyo cocuk yegenime hem benziyor hem benzemiyor pijama var ustumuzde bendede yegenimde de sonra agzimda çiviler var batiyorlar oyle uyaniyorum. ruyanin basinda aksam izledigim dizinin oyuncularida vardi ve uyumadan once ölumü düşünerek uyudum ayrica yegenimi doktora goturduk onun etkisimi bilmiyorum bir sey yok dedi doktor aslinda. cok duskunum yegenime 3.5 yasinda yegenim aklima direk azraili mi gordum acaba dedim tedirginim.

Takma isim :dolunay
Yaşınız :28
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :tekniker
Ruh haliniz :kafasi karisik, mutsuz

Rüyada siyah elbiseli erkek görmek neye çıkar?

Bu rüya aslında hakkınızda çok yararlı bilgiler vermekte ve düşünme şeklinizin ve fikirlerinizin çağın gerisinde kaldığını göstermekte, arzuladığınız güç ve statüye kavuşmak için olaylara daha objektif bakmayı başarmanız gerektiğine işaret etmektedir.

“Rüyada Siyah Elbiseli Erkek Görmek” için 4 yanıt

İstiharede erkek arkadaşını görmek
Ben istihare uykusuna yatmıştım ki ne kadar kabul oldu bilemem ama rüyamda erkek arkadaşımı siyah giysi içinde başı eğik olarak gördüm. Bu ne manaya gelir? Teşekkürler yorum için.

Sema, İstihare konusunda yukarıda yazılanları dikkatle okumanızı öneriyorum.
Yine de rüyanızdan bir mesaj bekliyorsanız, olumlu şeyler söylemediğini belirtebilirim.

Sayısını bilmediğim siyah takım elbiseli kişiler bilmediğim yerlerde beni koşturdular, inşaat halinde bir binanın en üst katında beni popomdan vurdular, yere düşüp ölü numarası yaptım, iki kişi yanımda konuşuyorlardı, onlardan kaçarken merdivenlerden aşağıya koşmaya başladım, kaçarken de merdivenlerden onlara engeller yarattım, beni yakalayamasınlar diye, kaçıp ellerinden kurtuldum, bilmediğim sokaklarda kahve önlerinden geçtim, tanımadığım insanlar vardı, sonra bir taksi bulup taksiyle kacmaya başladım, daha sonra geriye dönüp adamlar dan birini silahımla öldürdüm, yine kaçarken kendimi denizde yüzerken buldum iki adamın beni takip ettiğini fark ettim orada uyandım. 39, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor

Zeynep merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında seni inanılmaz derecede öfkelendiren bir durum yaşadığını ve bu öfke sonunda içindeki bazı gizli korkularında açığa çıktığını, öfke ile korku birleşince kötü bir ruh haline düştüğünü işaret etmektedir. Görmüş olduğun rüya aynı zamanda öfkeye hakim olmak ve sakin kafayla içindeki gizli korkular ile yüzleşip ona göre tedbir almak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir