Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Etek Giymek

Rüyada siyah etek giydiğini görmek ne demektir?

Rüyamda uzun siyah beyaz etek giyiyordum ve etek alttan yanmaya başladı, ateşi gördüm ve sondurulmeyince kendimi yere attim, yuzume duman gelince gozumu kapadim, oyle bekledim ,sonra birileri geldi sondurdu ateşi, ayaga kalkinca baktim etegin altlari yanmis hep. Bunun manası ne olabilir.

Kimden: seval
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: etek , ates,yanik

Rüyada siyah etek giydiğini görmek nasıl yorumlanır?

Seval merhaba. Siyah etek, karşılıklı saygının ağır bastığı bir ilişki ya da evliliğe delalettir. Bakınız etek  yorumu. Eteğinizin yanması ise güzel giden evliliğinizin bir sebeple sorun yaşadığını göstermektedir.

“Rüyada Siyah Etek Giymek” için 3 yanıt

Rüyamda uzun bir siyah etek giyiyorum fakat eteğin arkası yırtık ve yolda yürürken eteğim üzerimden çıkıyor yani belimden düşüyor, sonra hemen toparlanıp eteğimi yukarı doğru çekiyorum. Etek güzel renkte kot bir etek. Hemen yenisini almaya gidiyorum. Acaba rüyam ne anlama geliyor?

Annem ve yengem etek almaya gidiyor ancak etek beğenemiyorlar ve birisi geliyor, bunları büyücüye götürüyor. Büyücüye bende gidiyorum, büyücü ellerine kına gibi bir şey yakıyor sonra büyücüde bir şeyler oluyor, etraf kararıyor falan. Büyücü yengemin elinde akarsu falan görüyor bir de kuzenimi görüyor. Gerisini hatırlamıyorum. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişe

Anneniz ve yengenizin etek almaya gitmeleri aslında onların hayırlı kısa bir yola niyetlendiklerini ancak birinin veya bir şeyin onları etkileyerek bu yola gitmelerini engellediğini, büyücüye gitmeniz ise hemen bir durum değerlendirmesi yapıp hedeflerinize giden yolu gözden geçirip, hatalı bir şey yapmaktan uzak durmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir