Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Ev Görmek

Rüyada siyah ev görmek neye işarettir?

Rüyamda bizim evin terasındayım fakat evin dışı siyah renkli olmuş. Bu sırada kar yağdığını,  biriktiğini görüyorum ve kar yağışı gördüğümde içimi bir huzur kaplıyor, seviniyorum aynı zamanda montumun üstünde de kar biriktiğini görüyorum, zannedersem gördükten sonra temizlemeye çalışıyorum, hatırladığım kadarıyla vede tanıdığım 3 kişi görüyorum üçüyle de konuşuyorum, yalnızca biriyle konuştuğum aklıma kaldı oda sevdiğim çaycı bir abi, bu sırada evimizin rengi beyaza dönüyor.

Çaycı abinin terastan elinde çayla çıktığını görüyorum ve diyorum ki “abi içeri girsene” diyorum üşüme diye oda elindeki çayı gösterip bunu vermem gerek diyor zannedersem ben bir türlü yorumlayamadım yardımcı olur musunuz acaba biraz uzun oldu ama hepsini yazmam gerek çok merak ediyorum ayrıntısına kadar şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada siyah ev görmek tabiri

Rüyada siyah ev görmek siyah boyalı, siyah renkte ev, gerçek yaşamda büyük bir üzüntü yaşamakta olduğunuzu, kendinizi dış dünyaya kapattığınızı ifade eder. Kar yağması hakkında bilgiyi rüyada kar görmek sayfasında inceleyiniz. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir