Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Siyah Formalı Hemşire Görmek

 

Rüyada Siyah Formalı Hemşire Görmek Neye İşarettir?

Sayin hocam ben sizin sitenizi sürekli takip ediyorum. Hocam rüyamda evdeyim annem ben ve kedilerim var. Birden annem kalp krizi geçiriyor, iki tane siyah formalı hemşire evde anneme ellerindeki kalp masajı aletiyle annemi hayata döndüruyorlar. Göğsüne elektrik veriyorlar ayni filmlerde seyrettiğimiz gibi. Annemin dudakları mosmor oluyor. Bununla birlikte hayata geri dönüyor. Kalp değeri sıfırdan elli ve 100 ‘e çıkmış. Hemşire erkek olanı annem için “gitti geldi” diyor, bayan hemşire kızarak koluna vuruyor. Bende ağlayarak “hangi doktora götüreyim” diyorum. Yaşım 43 öğretmenim bekarım. Saygılarımla.

Rüyada Siyah Formalı Hemşire Görmek Tabiri

Gül merhaba. Bir şehirden başka bir şehre taşınmak, yeni yerimizde ev inşaatımız gibi sebeplerle sizlere uzun bir süre cevap veremedim. Şu anda İstanbul’un gürültü ve karmaşasından uzakta, şirin bir Ege bölgesi ilçesinde huzurlu bir yaşama kavuştuk.

Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediğini ve annen hakkında derin endişeler taşıdığını ifade etmektedir. Biliyoruz ki hemşire kıyafetleri gerçek yaşamda beyazdır, yani berraklığı, huzur ve sağlığı ifade eder. Siyah ise içe kapanmayı ve karamsarlığı anlatır. Hemşirelerin kıyafetlerinin siyah olması ise hayatındaki ters giden şeyleri temsil etmektedir.

Rüyadaki diğer unsurlara kısaca bakmak gerekirse;

Rüyada anneyi görmek rüya sahibinin doğduğu günden bugüne kadar annesinden aldığı, onda var olan sağlam karakteri gösterir. Rüyada kalp krizi geçiren birini görmek kişinin çevresindeki birilerini üzdüğünü, kırdığını veya ona / onlara bazı sıkıntılar yaşattığını belirtir. Annenin kalp krizini geçirdiğini görmeniz ise sanki annenizi bilerek veya bilmeyerek kırdığınızı anlatabilir. Rüyada hemşire görmek rüyayı gören kişinin büyük bir sorunu olduğunu ve bunu çözebilmek için başkalarının yardımına ihtiyacı olduğunu ifade eder. Neyse ki rüyada annenize bir şey olmuyor, bu sıkıntının sona ereceğine delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir