Kategoriler
Renkler

Rüyada siyah giymiş cin görmek

Rüyada siyah giymiş cin görmek ne demektir

Sondaj kulesinde çalıştığım için kendimi şantiyede duş aldığımı görüyordum ve etrafıma battaniye tarzında bir şey sarıp şantiye içinde elbisemden bir parça eksiğimi tamamlamak için etrafı kolaçan ediyordum, o esnada kadın komşumuzda oradaydı, biraz ilerledi ve bir şey bana sarıldı ve sıkıca sardı beni, onu ön cepheme itekledim, birde baktım ki karşımda iki cin var, biri aynen bir erkek, arkasındaki simsiyah çarşaf giymiş gibi kapkara her hangi bir siması yoktu, salavat getirdim, elimle dokunmadan onları iteliyordum, çektiğim her salavat ikisini de itiveriyordu, üçüncü salavatımda elimi sert bir şekilde itekledim ki uyandım ve eşim “elinle karnıma vurdun, bende uyandım” dedi , lütfen rüyama bir yorum,  çok tedirginim.  sevgilerimle.

Rüyada siyah giymiş cin görmek neye yorulur

Rüyada berrak, tatlı suyla duş aldığını görmek ruhsal veya fiziksel yenilenme ve mağfiret simgeler. Bu rüya hayatınızın yükünü yıkadığınızı ifade eder.

Rüyada battaniyeye sarılmak bilinmeyen korkularınızı gösterir. Çevrenizden tehdit, kaos duygusu veya endişe aldığınızı hissedebilirsiniz.

Rüyada cin, üç harfli, üç harfliler görmek Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Alternatif olarak, bu daha kaygısız olmak gerektiğini anlatabilir.

Bu bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh halini de göz önüne alarak rüyanın mesajını bulabilirsiniz.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada siyah giymiş cin görmek” için 4 yanıt

sizlere gerçeği ve aslını anlatıcam simsiyah olan cin kainatı ve alemleri yoktan var eden gözle gözükmeyen eşi ve benzeri olmayan allahın bilincidir..allahın benliğidir

Selamun aleykum üç kışıydık elimizde silah vardı baya uzun bir merdivenden yukarıya doğru çıktık tam hedefimizi varacakken siyah insan kılıklı bir anda cam gibi bi yerden aşağa atlayıp kaçmaya başladı bizde başladık kovalamaya arkasından ateş ettim yanlız ateşim mantar tabancası gibi patlıyordu mermi fln gitmiyordu peşinden kostum tam yakalayacakken elimden kaçırdım etrafta ararken bir an arkamdan geldiğini hissettim ve kulağıma bisey dedi kaçmaya başladı yakalayamadı kayboldu ortadan nedir anlamı kolay gelsin

Arkadaşlar ben rüyamda sıkça gördüğüm bir erkek çocukla yetişkin polistim . Çöldeydik. Stada maç izlemeye gidiyordum işte bütün gariplikler bundan sonra başladı . Babam basketbol sahasına atladı ama ben onun yaşlarındaydım . Sonra bir şey oldu biraz gezindikten sonra kendimi içerisi kömür dolu bir kilisede buldum önümde iki cin vardı birbirlerine beni mezara gömeceklerini konuştular bende hızlı bir hareketle yerdeki kömür hacı kafalarına geçirdim değişik şeyler oldu açıcı sakinleşmek için geriye çekilip bir odaya girdiğimde bütün eşyalarım tertemiz bir şekilde ordaydı. Çıktığımda ise iki beyaz kamuflajlı cinsi belirsiz kişi mezar kazıyor Kara çarşaflı cin ise izliyordu hiç düşünmeden yakaladığım ilk çiyi kara çarşaflıya attım . Sonra camında ışıklı bir varlık belirdi ve bütün varlıklar kayboldu sürekli nâs okuyordum ve eüzü besmele çekiyordum orada rüyam bitti.

Ezani duydum ama ezandan hemen sonra karabasan oldum. Karabasandan dolayi uyandim ama kipirdayamadim. Gözümü yarim acabildim. Agzimi bile acamadim. Duvara dönük yatiyodum. Arkamda 2 ya da 3 tane cin üstüme egilmis seytanlarla ilgili bi seyler dediler sürekli. Salavat cektim bi tane. Sonra yarim yamalak nas suresini okudum sürekli ise yaramadi. Zorla gözümü kapattilar. Ruya gibi bi sey gösterdiler. Anneannem arkamda yer yataginda yatiyodu. Normalde yer yatağı yok ve o baska odada uyuyor. Rüyamda karabasandan kurtulmus ayaga kalkmistim ama anneannem ölümle ilgili bi seyler diyodu basini saga sola sallayarak. Ayak ucundan emekleyerek yanina gittim sarsiyom anneanne diye bagiriyom kalksin diye. “Burda öldüler. Başaranda ölüm olcak” diyo sürekli. Başaran babamin köyü. Zorla uyandirdim onu ama garip bakiyodu bana. Vücudu cok zayifti. Bi uyandim hala karabasan var. Tekrar nas okudum bi kac kez. Balkondan çıkıp gittiler. Zorla kalktim yerimden. İlk karabasan okdugumdaki pozisyonumla aynıydu uyandigimdaki pozisyonum. Rüya gibi degildi hicbir sey. 2 haftada bu 3. Rüya. İlk rüyamda siyah ve beyaz çarşaflı kabileler vardi siyah çarşaflılardan kaçmaya calisiyodum onlarin boyutunda. 2. Rüyamda at üstünde elinde iple yaban domuzu tutan bi adam gördüm büyü buldum ölen dedem yanima gelip sana yapilmis lanet büyüsü bu dedi. Kafayi yemek üzereyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir