Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Göz Görmek

Rüyada siyah göz görmek neye delalet eder?

Hocam, geçen aksam bir tanıdık bir kız gördüm ama sadece yüzünü ve o rüyada en öne çıkan şey gözleriydi. Kız siyah gözlü idi, gözleri çok güzeldi, bana bakıyordu ve gözleri sanki bana bakarken biraz büyüdüler sanki irileştiler, ne anlama geliyor bu rüya? Yardim ederseniz çok sevinirim hocam, cevabınızı bekliyorum, benim için önemli.

Rüyada siyah göz görmek neye yorulur?

Rüyada siyah göz görmek, siyah gözlü birini görmek asaleti simgeler. Asil bir karaktere sahip olduğunuzu ve aynı zamanda güvenilir dostlarınız bulunduğunu gösterir. Rüyada siyah gözlü olmak, siyah gözlü olduğunu görmek güvenilir bir yapıya sahip olduğunuzu gösterirken bu yönünüz ile insanların beğeni ve saygısını kazandığınızı gösterir.

Rüyada siyah göz görmek teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını bir arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz. Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda siyah göz görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Siyah Göz Görmek” için bir yanıt

Merhaba hayırlı sabahlar admin kardeşim ben rüyamda vefat etmiş annemi göz çukurunun etlerinin oyulmuş olduğunu ama annemi halen sağ ve bana bir şeyler konuşur halde gördüm ama ne konuştuğunu hatırlamıyorum bana rüyamı yorumlarsanız sevinirim hayırlı çalışmalar. Tesekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir