Kategoriler
Renkler

Rüyada siyah güvercin görmek

Rüyada siyah güvercin görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda siyah güvercin gördüm, bu siyah güvercin gökten gelerek evime giriyordu, bu sırada annemin ağladığını gördüm, içime bir korku bir hüzün çöktü, kötü bir şey olacak diye geçirdim. Bunun manası nedir?

Rüyada siyah güvercin görmek neye yorulur?

Rüyada siyah güvercin görmek veya başka bir tabirle kara güvercin, kibar kadın ile tanışmak, onun desteğini almak, sevgisini kazanmak anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bu sırada annenin ağlamaya başlaması dikkatle incelenmelidir çünkü rüyada başkasının ağladığını görmek, ağladığını gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile de alakalıdır ve aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu kişi yaşamınızı etkileyen biri ise onun etkilerini araştırmak gerekebilir. Bakınız rüyada ağlamak sayfası.

“Rüyada siyah güvercin görmek” için 4 yanıt

Rüyamda bir siyah güvercin başıma kondu ve biraz durduktan sonra bana zarar verecek diye kafamı salladım daha sonra acıkmış olduğunu düşünerek ona su ve yemesi için ekmek kırıntıları verdim ve yedi, yorumunuz için teşekkürler.

İnsanın omzuna konan güvercin, güvercinin başa konması, güvercinin omuzuna konduğunu görmek Talih açıklığı, şanslı bir döneme girdiğinizi simgeler. hele hele kafaya konan güvercinin rengi beyaz ise hayal dahi etmediğiniz pek çok güzel gelişmeyi müjdeler.
Rüyada güvercin beslemek, su vermek, güvercine yemek vermek, güvercinlere yem verdiğini görmek, gerçek yaşamınızda verdiğiniz emek, gösterdiğiniz gayret ve çabalarınızın karşılığını alacağınız mutlu haberi yakında alacağınızı temsil eder.

Rüyamda kahve falıma bakıyorduk ve falda bir güvercin vardı, güvercinin tam ortası siyahtı annemde kötü bir şeyin olacağını söylemişti.

Hocam. Ruyamda evde yemek yiyoruz ailecek.benim bitane muhabbet kusum var. Onun yaninda da bide beyazini almisiz disisini sonra yemek yiyemiyorum ben ustume agirlik cokuyo herkez cok hizli yiyo ve kalmiyo anca bi lokma gibi bisey sonra kuslari sevmeye kalkiyorum once birini kafesten cikariyorum bi bakiyorum tekrar kafese siyah bi karga beyazi kusu tam yiyecekken yakaliyorum disari cikariyorum saskin vaziyette nasil girdigini anlamiyorum sonra kafami tekrar kaldirip bakiyorum ve bu sefer siyah bi guvercin isirmaya baslamis hayvani onuda alip atiyorum sonra bi bakiyorum kafesin ici birsuru siyah guvercin karga dolu busefer beyaz muhabbet kusunu kurtariyorum sonra tanimadigim biriyle sanayiye gidiyorum orda millet kavga falan ediyo sonra beniim 3 yildir küs oldugum eski dostlarim geliyo geziyoruz bar club sonra mangala gidiyoruz ben hala huzursuzum dini bütün cok temiz iyi bi abim var o geliyo diyorumki abi ben cok kotuyum icimde cok kotu hisler var gel dolasalim az diyorum. (Bende mikail kilici kolyesi var) disardayken biz gökten mikaik kilici seklinde uzay gemisi iniyo biz bu orhan abiyle kacmaya basliyoruz bende yerde birakilmis paralarida topluyorum lazim olur diye kacarkenn biz orhan abi sıkıstık gitcek yer yok kosedeyiz diyo ben bitane cikis buluyorum metro tunelinden kaciyoruz cikista kuzenim evleniyomus kacmasini soyluyorum herkeze ordan arkadan silahli uzaylilar cikiyo biz orhan abiyle kacmaya devam ederken uyaniyorum. Donus yaparsaniz cok sevinirim tesekkurler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir