Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Kağıt Görmek

Rüyada siyah kağıt görmek ne demektir?

Ben rüyamda bir siyah kağıt gördüm, okulda tanıdığım bir arkadaşım bana veriyordu (erkek), kağıtta ne yazdığını okuyamıyordum, okusam da anlamıyordum, bir yüzünde İngilizce bir şeyler yazıyordu bir kere katladığımda ise onu Türkçeye çok yanlış şekillerde çevirmişlerdi (örneğin: I hate you = sen ben çok garip gibi) ardından uyandım.

Bu arada (gerçek hayatta da) bugünlerde bana çok iyi davranıyor, bana baktığında gözlerinin içi parlıyor, bunun bir anlamı var mı? yoksa sürekli bana bakmasından kaynaklı bende bir psikoloji mi kalmış? şimdiden teşekkürler.

Rüyada siyah kağıt görmek yorumu

Rüyada siyah kağıt görmek pek hayırlı değildir, ölüm veya değişim simgesidir. Rüyada siyah kağıtta yazılar görmek, bu yazıları okumak, okuduğunu görmek bir tanıdığınızın ölüm haberini almaya işaret eder. Rüyada siyah kağıda bir şeyler yazmak, yazdığını görmek ölmeyi düşündüğünüzü veya yaşamınızda bir alışkanlığınıza son vermeyi veya evinizi – ailenizi terk etmeyi düşündüğünüzü ifade eder.

Bana göre gerçekten yukarıdaki mesajları vermiş de olabilir, senin yazdığın gibi güncel hayatta seni etkileyen bir olayın yansıması da olabilir.

“Rüyada Siyah Kağıt Görmek” için bir yanıt

Ben rüyada siyah kağıt üzerine beyaz kalemle yazı yazdığımı gördüm. Bu yazı ise elmi bi yazıydı. Rica ediyorum bu rüyayı yorun. Şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir