Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Kedinin Dişleri Arasında Para Görmek

Rüyada siyah bir kedinin dişlerinde para görmek ne demek?

Rüyayı arkadaşım görmüş beni ilgilendirdiği için yorumlanmasını istedim. Arkadaşımın rüyasında ben büyük bir alan içerisinde, siyah bir kedinin dişleri arasından dişlerimle oyuncak paraları çekiyormuşum. O şekilde gördüğünü anlattı, fazla detayını bilmiyorum, gerçek hayatta kedilerden korkarım. Bu rüyanın manası ne olabilir. 17. 12. 2009 / 00:19 tarihinde gönderilmiş

Rüyada siyah kedi dişleri arasında para görmek neye yorulur?

Merhaba, yazdığınız rüya için sağlıklı yorum yapılamaz. Aşağıda ipuçlarını veriyoruz. Değerlendirmeyi kendiniz yapabilirsiniz. Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade eder. Rüyada siyah kedi görmek ön sezilerin nedeniyle korku içinde olduğunuzu gösterir. Rüyada kedi dişi bit tanıdığınızın sağlık sorunu haberini alacağınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada oyuncak görmek çok özlediğiniz birini yakında göreceğinize işarettir. Rüyada para görmek kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine işaret eder.

“Rüyada Siyah Kedinin Dişleri Arasında Para Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir kedinin dişlerini çıkardığını görmek neye işarettir
Selam herkese, ben geçen akşam rüyamda bir kedinin dişlerini çıkardığını gördüm.
Rüyada gördüğüm dişlerini çıkaran kedi yanılmıyorsam siyah renkli idi, bu ne anlama geliyor, açıklarsanız sevinirim hayırlı aksamlar.

Gördüğünüz rüyadaki dişlerini çıkaran kedi bir tanıdığınızın sağlık sorunu haberini alacağınızı işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir