Kategoriler
Renkler

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek ne demektir?

Rüyada siyah kedi görmekRüyamda okuldaydım, koridorda teneffüse çıkmıştım. Koridorun ortasında 4 veya 5 tane kedi gördüm, farklı renklerde, içlerinden bir tanesi siyah ve iri olan kedi üstüme atladı, kaçtım, arkamdan geldi, peşimi bırakmadı sınıfa girdim ve kapıyı kapattım, kedi dışarıda kaldı, tekrar açtığım da kedi hala oradaydı, kediyle boğuştum, kedinin ağzına elimi soktum dişini hissettim ama kanamadı, acı hissetmedim. Beni birden ısırmasın diye soktum elimi ağzıma bana zararı olmadı.

Name: sezen
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:25
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:sıkıntılı
Subject:kedi
Anahtar kelimeler:kedi , okul

Rüyada siyah kedi görmek neye yorulur?

Sezen merhaba,

Rüyada eski okulunu görmek veya mezun olduğu halde okuluna devam ettiğini görmek, reel yaşamınızda önemli bir gelişim ve / veya değişim içinde olduğunuzu ifade ederken aynı zamanda bu elde ettiğiniz ilerlemenin farkında olmadığınızı simgeler. Bakınız okul yorumu.

Rüyada siyah kedi görmek gerçek hayatınızda ön sezileriniz nedeniyle korku içinde olduğunuzu gösterir. Önsezilere güvenmeli ancak yaşamınızı olumsuz etkileyecek derecede onun esiri olmamalısınız mesajı verir. Kedinin musallat olması, istemediği halde sürekli peşinden gelmesi, kedinin peşinden ayrılmaması, talihsizlik ve kötü şansın peşinizi bırakmadığını ya da sizi öyle düşündüğünüzü gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Siyah Kedi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kedinin el öptüğünü görmek
Bu gece rüyamda bir kedi gördüm, siyah bir kedi elimi öptü, 2 3 kez öptü, bende çok şaşırdım, ilk defa böyle bir rüya gördüm, kedinin el öpmesi anlamı nedir? çok merak ediyorum teşekkür ederim.

Rüyanız gerçek hayatınızda romantik bir ilgi, sevgi eksikliği içinde olduğunuza delalet olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir